Wynajem Samochodów Niemcy

Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Niemcy

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Niemcy – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Niemcy – Podręcznik

Niemcy

Wynajem Aut Niemcy

Niemcy znajduje się na północ w Europie Środkowej i – z 82,5 mln mieszkańców – najbardziej zaludnionych w Europie drugiego kraju (po Rosji ).W związku z 2 II wojny światowej w 1949 roku kraj został podzielony na dwie części: RFN i NRD. Obie części były jednak zebrał się ponownie w 1990 roku. W tym samym czasie, mur, który od 1961 roku dokonała podziału dawnej stolicy Berlin na dwie części, rozdarty.Obszarach, gdzie stał mur, w tym przy Bramie Brandenburskiej, jest dziś jednym z najważniejszych portów docelowych w Niemczech.

Niemcy mają wspólnej granicy z Dania , Holandia , Belgia , Luksemburg , Francja, Austria , Czechy i Polska .Zarówno wschodniej i zachodniej granicy duńskiej, wybrzeża kraju – we wschodniej części Morza Bałtyckiego i na zachód w kierunku Morza Północnego.

Krajobrazu w północnej części Niemiec jest stosunkowo płaska, ale dalej na południe, tym bardziej wytrzymały jest – i granicy z Szwajcaria i Austria są w Alpach na najwyższą górę Niemiec Zugspitze (2962 m).Co jeszcze ma wpływ na krajobraz, dużych rzek (Ren, Dunaj, Mozela, Elby, itp.).

Niemcy są w strefie klimatu umiarkowanego. Na północy jest to typowy nadmorski klimat, podczas gdy reszta kraju ma klimat kontynentalny z gorącym latem i zimą stosunkowo zimno.

Największe miasta to stolica Berlin (3,3 mln mieszkańców), Hamburg (1,7 mln mieszkańców).Wśród kraju innych dużych miastach, są to: MonachiumKoloniaFrankfurt i Dusseldorf.

Najbardziej lotnisko jest Flughafen Frankfurt am Main (który jest również drugim najbardziej w Europie).Następnie Flughafen Franz Josef Strauss w Monachium. Istnieją również duże międzynarodowe lotniska w Hamburgu i Düsseldorfie .Kapitał główne berlińskie lotnisko Tegel Flughafen jest. Duży nowy port lotniczy (Berlin-Brandenburg) jest w budowie i zastąpią inne lotniska Tegel i Berlin (Schönefeld i Tempelhof).

Spróbuj wyszukiwarki i jest zdziwiony, niskie ceny znajdziesz na wynajem samochodów w Niemczech. Po wypożyczyć samochód Taniwynajemaut.pl masz gwarancję niskiej ceny, ponieważ porównanie wielu dostawców wypożyczalni samochodów w tym samym czasie. Niektóre firmy porównamy to Avis, Alamo, Budget, Hertz, National i Europcar.

polski