Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Suhl

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Suhl – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Suhl – Podręcznik

Wynajem Samochodów Suhl

Wynajem Aut Suhl – Foto: © Mazbln

Suhl znajduje się w stanie Turyngii – w samym sercu Niemiec – i ma około.45.000 mieszkańców (2008). Miasto, które uzyskały prawa miejskie w 1527, był długo znany przede wszystkim z produkcji broni – zwłaszcza broń.

Jedną z atrakcji są naturalne, że broni muzeum. Mieści się on częściowo w zabytkowym budynku Maltzhaus (wymienione w 1663), częściowo w nowoczesnym kompleksie budynków. I w duże, nowoczesne centrum kongresowe Suhl znaleźć ciekawe muzeum pojazdu. Ponadto gospodarze dużych spektakli teatralnych i koncertów.

Wśród zabytkowych budowli muszą być szczególnie niektóre z wielkich kościołów są wymienione – m.in. Mariacki (ok. 1490);   St Ulrich Pfarrkirche (1503) i Gottessackenkirche (1555).Atrakcją inny charakter można znaleźć na obrzeżach miasta – Biospärereservat Vessertal-Lasu Turyńskiego, który jest przykładem szczególnego rodzaju terenu, który jest pod ochroną UNESCO.

W przeciwnym razie Suhl znanego z dwóch głównych imprez odbywających się tu każdego lata: alternatywny festiwal rockowy “Last Summer Open Air” i kultury “Provinzschrei”.

Najbliższe główne lotnisko Erfurt Airport , położony ok.. 45 km na północny wschód od Suhl.

polski