Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Kopenhaga

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kopenhaga – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kopenhaga – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kopenhaga

Wynajem Aut Kopenhaga

Kopenhaga usytuowany jest na wyspie Zelandia w Øresund, i jest stolicą Danii .W samym mieście jest około. 670.000 mieszkańców (2008), podczas gdy w obszarze metropolitalnym mieszka prawie 1,2 miliona. Miasto zostało założone w 1100S.

W stolicy o długiej historii w Kopenhadze, oczywiście, wiele ciekawych atrakcji – zarówno gatunków historycznych i innych. Niektóre rzeźby najbardziej znanych jest The Little Mermaid na Langelinie, Round Tower (zbudowany w 1642 roku jako wieża wolnostojąca do Trinitatis Kościoła) i Tivoli (Skandynawia najbardziej słynnego parku rozrywki, który został otwarty w 1843).

W przeciwnym razie, istnieje kilka dużych budowy zamku w Kopenhadze, gdzie Amalienborg Palace jest wszystkim. Został wybudowany jako rezydencja królewska w latach 1748-1760, i nadal jest duński monarchy główne miejsce zamieszkania. Rosenborg Castle, położony w pięknym parku Kongens Have jest z najstarszych zamków w mieście. Został zbudowany w 1632 – a obecnie mieści się muzeum historyczne. Christiansborg Pałac na Slotsholmen po raz pierwszy wymienione w 1730 roku, ale został zniszczony w dwa ognie. Dzisiejsze Christiansborg został otwarty w 1907 roku, a to prowadzi do Parlamentu, Sądu Najwyższego i duński premier.

Inne starszych budynków w mieście są najstarsze części Uniwersytetu w Kopenhadze, która została założona już w 1479 roku (najstarszy). Blisko lain Petri z 1586 kościół św. W przeciwnym razie, istnieje kilka wielkich parków w Kopenhadze, gdzie duże Ørstedsparken jest jednym z najbardziej popularnych terenów rekreacyjnych.

W przeciwnym razie, Kopenhaga ma bogate życie kulturalne, a na przedniej muzeum musi być podana w szczególności w Muzeum Narodowym, a sztuka instytucji, Państwowe Muzeum Sztuki, Ny Carlsberg Glyptotek i Thorvaldsena Muzeum (które ma swoje początki w słynnego rzeźbiarza Bertela Thorvaldsena). Ostatnio miasta atrakcji kulturalnych jest imponująca Opera House w Holmen, który został otwarty w 2005 roku.

Kopenhaga ma oczywiście także niezapomniane i urozmaicone sklepów i klubów. Strefa dla pieszych „planetarium” jest jednym z najbardziej znanej dzielnicy handlowej w Skandynawii – w starej części portu Nyhavn (jak w dawnych czasach miał stosunkowo złej reputacji) jest do dyspozycji restauracje z rzędu.

Lotnisko Kastrup w Kopenhadze , który jest największy w Skandynawii lotniska, znajduje się na Amager, 8 km na południowy wschód od centrum Kopenhagi.

Wszystkie ceny na wynajem samochodu w Kopenhadze obejmują ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, nawet ubezpieczeń gospodarczych, ubezpieczenie kradzieży i jakiegokolwiek podatku lotniska. Wynajem samochodów w Kopenhadze nigdy nie było tańsze. Podane ceny są cenami w porównaniu ze znanych firm takich jak Sixt, Alamo, Hertz, Budget i Europcar.

polski