Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Odense

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Odense – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Odense – Podręcznik

Wynajem Samochodów Odense
Wynajem Aut Odense

Odense – Dania 3 Największym miastem z 159.700 mieszkańców (2009) – Znajduje się na wyspie Fionii w regionie Południowej Danii. Odense jest bardzo stare miasto, a poza centrum Nonne Bakken – Viking zamku około 1000 r. Kr.

Odense wielu atrakcji turystycznych, w tym Muzeum Kolejnictwa, Muzeum Sztuki Fionii, Odense Zoo i epoki żelaza Village – zrekonstruowanej oldtidslandsby. Ponadto, słynny pisarz baśni Hansa Christiana Andersena, urodził się i wychował tutaj – i turyści mogą odwiedzić jego dom rodzinny i muzeum, które opowiada o jego życiu i pracy.

Odense również posiada bogatą kulturę, przyjazny kawiarni i restauracji i zakupów. Jeden z największych centrów handlowych w Danii są również w Odense – Rosengårdcenteret – który ma 125 sklepów.

Najbliższe lotnisko znajduje się Odense Airport, położony na północny zachód od centrum miasta.Jest to jednak małe lotnisko z ograniczoną loty (przywilej tylko w lecie).Większość ludzi decyduje się na wyjazd do Copenhagen Airport,, który jest największy w Skandynawii lotniska. Nie ma połączenia kolejowego z Odense dokopenhaskiego lotniska i podróż trwa ok. 90 minut.