Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Nicea

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nicea – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nicea – Podręcznik

Nicea
Wynajem Aut Nicea

Potrzebujesz wypożyczyć samochód w Nicei? Jeśli planujesz wakacje lub podróż służbową na Lazurowe Wybrzeże, możesz zaoszczędzić dużo czasu rezerwując samochód przed swoim wyjazdem. 

Wiele podróżujących preferuje odebrać swój samochód z z wypożyczalni zaraz po wylądowaniu w porcie lotniczym Côte d’Azur w Nicei. Lotnisko zlokalizowane jest 7 km (4.3 mili) na zachód od centrum miasta, na którym możesz znaleźć wiele dobrze znaych wypożyczalni samochodów, które mieszczą się w hali przylotów. Biura swoje mają tam: Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, Enterprise i Firefly. Isteniej również możliwość odbioru wypożyczonego samochdu w biurach wypożyczalni w centrum Nicei. 

O Nicei

W samym środku Francuskiej Riwiery (Lazurowego Wybrzeża) znajdziesz miasto Nicea, które jest jednym z największych w całej Francji. Nicea jest centrum administarcyjnym departamentu Alp Nadmorskich, w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże. Ludność Nicei wynosi ok. 350 tys. mieszkańców, ale miasto to jest centrum większego obszaru obejmującego miasta sąsiedzkie Antibes i Cannes, które wspólnie liczą sobie ok. 1 miliona mieszkańców. 

Nicea, jak większość miast nad Morzem Śródziemnym, została założona przez Greków w czasach starożytnych ok. 350 lat p.n.e. W 1860 roku Nicea została ogłoszona francuskim miastem, ale ze względu na różne reżimy panujące na przestrzeni lat w tym regionie, w Nicei można wyraźnie zauważyć wpływ włoskiej kultury. 

W Nicei można znaleźć wiele różnych atrakcji, a wśród nich imponującą morską promenadę nazwaną Promenadą Anglików, która ciągnie się wzdłuż najbardziej popularnej plaży w mieście. Ruiny starego zamku La Colline du Château oraz katedra Notre Dame to jedne z wielu atrakcji w mieście, które warto odwiedzić. Nicea znana jest również ze zróżnicowanego i zwariowanego życia nocnego. 

Lotnisko Côte d’Azur w Nicei jest drugim najbardziej obłożonym lotniskiem we Francji, które znajduje się 7 km (4.3 mili) na zachód od centrum miasta. 

Wypożyczenie samochodu w Nicei nigdy nie było tak łatwe i w tak przystępnej cenie. Możesz zarezerwować swoje auto już teraz używając naszej wyszukiwarki, która jest bardzo przyjazna w obsłudze. Każde dodatkowe ubezpieczenie i darmowe kilometry/mile są już uwzględnione w oferowanej cenie. 

Wskazówki dla kierowców

Wypożyczając samochód w Nicei masz okazję na przyjemne całodniowe wycieczki do innych miast i ciekawych miejsc położonych niedaleko miasta. Popularną destynacją jest Cannes – miasto oddalone ok. 33 km na południowy-zachód od Nicei. Cannes jest dobrze znane ze swojego dorocznego, pełnego blichtru festiwalu filmowego. W mieście można znaleźć wiele luksusowch hoteli, drogich butików, kasyn i klubów nocnych. 

Kolejnym świetnym miejscem do odwiedzenia jest Antibes – miasto zlokalizowane ok. 23 km (14 mili) na południowy-zachód od Nicei. W Antibes warto odwiedzić Muzeum Picassa, które położone jest w środku Château Grimaldi oraz port jachtowy, który jest jednym z największych na Lazurowym Wybrzeżu. 

Księstwo Monako położone jest 20 km (12.4 mili) na północny-wschód od Nicei i jest również bardzo polecane jako punkt wypraw jeśli wypożyczasz samochód. Jedną z największych atrakcji Monako jest z pewnością Monte Carlo Casino oraz budynek Opery. Kolejne miejsca warte uwagi to katedra i Pałac Księcia Monako. 

Ruch drogowy

Ograniczenie prędkości na francuskich autostradach wynosi 130 km/ h , a na drogach krajowych 90 km/ h W obszarach zabudowanych ograniczenie prędkości wynosi 50 km/h (31 mph) . Na autostradach i drogach wiodących przez Lazurowe Wybrzeże mogą występować duże korki w szczycie sezonu, więc najlepiej zarezerować samochód w wypożyczalni z dostępną nawigacją jeśli nie znamy się dobrze na okolicy.