Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Nicea

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nicea – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nicea – Podręcznik

Nicea

Wynajem Aut Nicea

Nicea znajduje się na francuskiej Riwierze (Lazurowe Wybrzeże), i jest jednym z Francji największych miast.Jest to centrum administracyjne w departamencie Alpes-Maritime regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże. W Nicei domem dla około 350.000 osób, ale miasto jest centrum dużego obszaru miejskiego (w tym z okolicznych miejscowości Antibes i Cannes) o łącznej populacji ok. 1 mln euro.

Podobnie jak w wielu innych miastach na Morzu Śródziemnym, Nicea powstała w czasach starożytnych (ok. 350 pneKr) przez Greków. W przeszłości miasto było pod systemy zmienia – i włoski wpływ był bardzo silny – który wciąż odczuwalne. Tylko w 1860 roku było zdecydowanie francuskiej Nicei.

Atrakcji w Nicei jest wiele. Najbardziej znana jest chyba najbardziej zachwycających nadmorskiej Promenadzie Anglików, która biegnie równolegle do dłuższej popularnej plaży. W przeciwnym razie, ruiny starego zamku La Colline du Château i katedry Notre Dame jest wymieniona. Poza tym, miasto jest szczególnie znana z klubów nocnych i zróżnicowane.

7 km na zachód od Nicei jest drugim najbardziej lotnisko Francji – Aéroport Nicea Côte d’Azur.

Wynajem samochodów w Nicei, nigdy nie było tańsze. Wypróbuj nasz przyjazny dla użytkownika wyszukiwarki i dokonać rezerwacji samochodu natychmiast. Podane ceny obejmują wszystkie niezbędne ubezpieczenia i nielimitowany przebieg.

polski