Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Monte Carlo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Monte Carlo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Monte Carlo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Monte Carlo
Wynajem Aut Monte Carlo

Monte Carlo jest stolicą małe państwa i Księstwo Monako, położone na wschód od francuskiej Nicei. Monte Carlo znajduje się między Alpami a Morzem Śródziemnym z Riwiery Francuskiej na zachodzie, i włoskiej Riwiery na wschód. Żyjemy ok. 33.000 mieszkańców.

Monte Carlo słynie z kasyn, który został otwarty w 1858 roku i występował w kilku filmach, m.in. filmy z Jamesem Bondem. Tutaj możesz zagrać lub na wycieczkę, aby zobaczyć budynek, ale upewnij się, że strój. Monte Carlo jest także znany w Rajdzie Monte Carlo, międzynarodowy wyścig samochodów w Formule 1 Grand Prix. To odbywa się co roku od 1911 roku, z kilkoma wyjątkami. Wśród innych atrakcji pierwszego pałacu Grimaldis rodziny, Palais Princier, na wzgórzu w starym mieście. Oto wycieczki, z pięknym widokiem na port. Miasto ma też akwarium i ogród, Jardin Exotique jest warte odwiedzenia. Jest to również galeria Marlborough w mieście.

Najbliższe lotnisko jest Nicea Côte d’Azur.