Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Malaga

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Malaga – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Malaga – Podręcznik

Wynajem Samochodów Malaga
Wynajem Aut Malaga

Malaga jest popularnym miejscem turystycznym, a wielu podróżujących decyduje się na wynajęcie samochodu w tym mieście, aby mieć swobodę odkrywania regionu, w którym położona jest Malaga. Wiele osób decyduje się na odbiór pojazdu już na lotnisku, ale samochód odebrać można też w jednym z biur w centrum miasta. Porównując ceny wynajmu samochodów w różnych firmach w Maladze możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, a jeśli zarezerwujesz wypożyczony samochód przed wylotem, pojazd będzie na ciebie czekał w wybranej lokalizacji. 

Informacje ogólne o Maladze

Malaga jest dużym miastem portowym położonym w południowym regionie Hiszpanii, Andaluzji, na Costa del Sol. Miasto zamieszkuje 561 250 osób (2007). Malaga cieszy się ciepłym klimatem przez cały rok, a wielu turystów odwiedza miasto, żeby połączyć plażowanie oraz zwiedzanie atrakcji oferowanych przez duże miasto, Malaga jest bowiem miastem bogatym w kulturę, sztukę i historię. 

Popularne atrakcje w Maladze to między innymi katedra z XVI wieku, dom, w którym wychował się malarz Pablo Picasso (obecnie muzeum), zamek Gibralfaro z fantastycznym widokiem na miasto oraz fortyfikacje Alcazaba, położone tuż obok zamku. Możesz również odwiedzić Interaktywne Muzeum Muzyki. 

W mieście znajdują się miejsca idealne na zakupy, tętniące życiem kluby oraz restauracje oferujące tapas. 

Inne tradycyjne atrakcje Malagi to pokazy flamenco oraz walki byków. 

Lotnisko w Maladze to trzeci pod względem wielkości międzynarodowy port lotniczy w Hiszpanii. Położony jest on 8 km na południowy zachód od centrum miasta. 

Malaga jest drugim po Alicante najpopularniejszym miejscem rezerwacji samochodów na wynajem w Hiszpanii. Ceny wypożyczenia samochodu w Maladze są niskie — pojazd można wynająć za mniej niż 45 złotych, jeżeli dokona się rezerwacji na więcej niż 5 dni. Zarezerwuj samochód za pomocą wyszukiwarki powyżej i pamiętaj, że im wcześniej to zrobisz, tym lepszą cenę otrzymasz. 

Lotnisko

Międzynarodowy port lotniczy w Maladze (AGP) położony jest 11 km mil) na południowy zachód od centrum miasta — lotnisko obsługuje wiele lotów czarterowych i regularnych. Wiele znanych wypożyczalni samochodów, w tym Avis, Hertz, Europcar, Enterprise, Goldcar, Sixt i Record Go, ma swoje oddziały na lotnisku. 

Wskazówki dla kierowców

Wynajętym samochodem w łatwy sposób można poruszać się po mieście, a ponadto można wybrać się na ekscytujące wycieczki po okolicy. Sieć drogowa jest dobrze rozwinięta i oznakowana. Hiszpańskie autostrady (Autopistas) pobierają opłaty za przejazd; płatności można dokonać gotówką lub kartą. 

Na terenie Andaluzji znajduje się 50 pól golfowych, a także wiele pięknych położonych na wybrzeżu wiosek. 

Popularnym miejscem jest modna Marbella, położona 59 km mil) na południowy zachód od Malagi. Marbella jest eleganckim miastem z pięknymi promenadami, przyjaznymi plażami oraz niewielką mariną, w której cumują luksusowe jachty. W centrum miasta znaleźć można dobre sklepy, restauracje oraz kawiarnie. 

Wybrać się można także do Sewilli, położonej 207 km mil) na północny zachód od Malagi. Sewilla jest stolicą Andaluzji, a znajduje się w niej kilka budynków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Najsłynniejsze zabytki miasta to katedra w Sewilli, wybudowana w 1507 roku, dzwonnica Giralda (niegdyś minaret z XII wieku) oraz kompleks pałacowy Alcázar (także z wieku XII). Ponadto, Alcázar znany jest z otaczających go pięknych ogrodów. 

Historyczne centrum Sewilli jest atrakcją samą w sobie — znaleźć tam można niewielkie, wąskie uliczki i urocze bary oferujące tapas.