Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Malaga Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Malaga Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Malaga Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Malaga Lotnisko

Wynajem Aut Malaga Lotnisko

Lotnisko Malaga (AGP), znany również jako Pablo Ruiz Picasso Airport znajduje się 8 km na południowy zachód od Malagi , 5 km na północ od Torremolinos.Są to zarówno pociągów i autobusów pomiędzy lotniskiem i Malaga. Istnieje 10 różnych Wypożyczalnia samochodów na lotnisku, które znajduje się w Terminalu 2 i 3: Krajowa Ates, Nagrywaj, Sixt, Auriga, Lido Autos, Avis, Hertz, Solms, Goldcar Europie i Europcar.

11622443 osób odwiedziło w 2009 r. lotniska w Maladze, który jest 4 największy port lotniczy w Hiszpanii .Jest to główna baza dla Andalus Lineas Aereas, Vueling i Ryanair. Od Malaga są trasy do 60 różnych krajów i prawie 90 różnych miejsc. Najbardziej dużym natężeniu ruchu przeznaczenia są Londyn , Dublin i Manchester .Nowy Terminal 3 właśnie otworzył.

Malaga Airport znajduje się duży wybór restauracji i barów i sklepów. Inne udogodnienia obejmują apteka, bank, poczta, internet, centrum medyczne, powierzchni wystawienniczej, podróży, centrum konferencyjno-biznesowe, salon VIP i muzeum lotnictwa. Nie ma hotelu na lotnisko.

polski