Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Manchester

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Manchester – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Manchester – Podręcznik

Wynajem Samochodów Manchester
Wynajem Aut Manchester

Manchester to miasto położone w angielskim hrabstwie Wielki Manchester. Miasto położone jest na północno-zachodnim wybrzeżu kraju, i to jest około 60 km naLiverpool graniczących z Morzem Irlandzkim na zachód.Jest to główny port w mieście ze względu na Manchester Ship Canal która biegnie od rzeki Mersey w Liverpoolu.W 2008 r. liczba ludności w granice miasta mierzona na prawie 465 000

Manchester historia sięga 1300 roku, a miasto stało ze względu na przemyśle włókienniczym. Obecnie istnieje wiele muzeów w mieście, które stanowi wprowadzenie zarówno do historii, jak i przemysłu, w tym Manchester Museum i Cube. Miasto znane jest hattemakeri, co można dowiedzieć się więcej o Works w Hat Stockportu. Tuż Msnchester jest największy w kraju atrakcji, takich jak Blue Planet Aquarium i Zoo Chester Zoo z ponad 500 różnych gatunków.

Manchester Airport jest najbardziej ruchliwych portów lotniczych w kraju spoza dzielnicy Londynu. Są to loty do wielu częściach świata, a lotnisko jest ok. 14 km poza miasto.