Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Manchester Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Manchester Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Manchester Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Manchester Lotnisko
Wynajem Aut Manchester Lotnisko

Manchester Airport (MAN) znajduje się 13,9 km poza Manchester City. Z dworca kolejowego, który znajduje się w porcie lotniczym pomiędzy zaciskami 1 i 2 są regularne pociągi do Manchesteru. Z tej samej stacji można także podróżować do ponad 100 miejsc w Anglii. Wynajem samochodów firmy Europcar znaleźć na wszystkich trzech terminali na lotnisku.   Manchester Airport otrzymał kilka nagród, w tym Wielka Brytania Travel Weekly Globe Awards „Best Airport w 2008 roku.

W 2008 roku Manchester Airport otrzymał 21.219.195 pasażerów. Jest to najbardziej lotnisko w Anglii jeśli nie uwzględnia tych, którzy są w Londynie, aw 2007 roku 22 najbardziej ruchliwych na świecie. Składa się z trzech połączonych ze sobą terminali. Z manchester, są bezpośrednie połączenia do kilku międzynarodowych miejscowościach, również poza Europą, zwłaszcza do Stanów Zjednoczonych. Do najchętniej wybieranych tras jest Palma de Mallorca, DublinAlicanteMalagi iDubaju.

Jadalnia i sklepów w Manchester Airport są bardzo dobre. Inne udogodnienia to bank, przychodnia i plac zabaw dla dzieci, która jest otwarta 24 godziny na dobę.Radisson SAS Hotel położony jest bezpośrednio podłączony do portu lotniczego. Istnieje kilka innych hoteli na lotnisko, aby Hilton Manchester Airport Hotel.