Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Dubai

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Dubai – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Dubai – Podręcznik

Wynajem Samochodów Dubai
Wynajem Aut Dubai

Dubaj to miasto i stolica emiratu Dubaju, który jest jednym z siedmiu emiratów w kraju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. .Dubai znajduje się w zachodniej części kraju północnego krańca i widokiem na Zatokę Perską. Dubaj jest największym miastem w okolicy i ludności w 2008 r. szacuje się na ponad 2 000 000 Port Rashid jest głównym portem w kraju importu.

Miasto i emirat ma wiele do zaoferowania i roszczenia się pokazać światu wspaniałych atrakcji. Jednym z najbardziej znanych atrakcji jest świat, największa na świecie kolekcja 300 wysp u wybrzeży który jest wykonany z piasku i kształcie mapy świata. Ponadto, znaki z Dubai Ski Dubai jest największy na świecie sztuczny stok narciarski i jeden z największych ogrodów zoologicznych, Dubailand. Największy na świecie drapacz chmur Burj Dubai został zakończony w styczniu 2010 r. i środków 828 metrów.

Dubai International Airport jest ok. 4 km od Dubaju, w 2009 r. lotnisko na świecie 17-cia największych pod względem liczby pasażerów.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w kilku miejscach w Dubaju, w tym w słynnym hotelu Burj Al Arab, Złote Piaski, hotel Hyatt i na World Trade Center.Samochód oferowany kurs na lotnisko.