Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Trondheim

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Trondheim – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Trondheim – Podręcznik

Trondheim

Wynajem Aut Trondheim

Uniwersytet w Trondheim miasta (170.000 mieszkańców w 2010 r.) znajduje się w południowo-Trøndelag County – przez Nidelva wygasła w Trondheim Fjord. Miasto zostało założone w 997 roku przez króla Wikingów Olav Tryggvason i był kapitału w okresie 1030/17

Trondheim jest dziś popularna miejscowość turystyczna, a także ważnym ośrodkiem handlowym i węzłem komunikacyjnym w regionie. Hurtigruten ( Bergen – Kirkenes ) dok w mieście na dobę.

Majestatyczne katedry – rozpoczął się w 1100S – jest największym miastem turystycznym podjętych działań oraz sanktuarium narodowe Norwegii. Katedra jest jednym z najciekawszych średniowiecznych budynków w Skandynawii.

Inne atrakcje w Trondheim, w tym wysoki słup z figurą Olav Tryggvason, który stoi na placu w centrum miasta, most Stare Miasto z jego rzeźbione portale drewniane, Matki Kościoła od 1200s, Pałac Arcybiskupi – bloki kamienne z 1200s, Kristiansten twierdzy z 1648 i Munkholmen – na małej wysepce w odległości 2 km od centrum, w Trondheim, Norwegia – gdzie można zobaczyć część Munkholm twierdzy z 1600.Istnieją połączenia promem na wyspę, która jest także popularnym miejscem wypoczynku z dobrą pływania.

Trondheim ma kilka muzeów – w tym NTNU Museum (Muzeum Uniwersytetu historii naturalnej i historii kultury), Muzeum Morskie, Centrum Nauki (popularne centrum aktywności naukowej z planetarium), Ringve Museum (Narodowe Muzeum Muzyka i instrumenty muzyczne), ogród botaniczny, Muzeum Żydowskiego – i wielu muzeów i galerii.

124-metrowy Tyholttårnet jest popularną atrakcją turystyczną w Trondheim. Goście się wspaniały widok na miasto z wieży tarasu widokowego, znajduje się 70 metrów nad ziemią. Możesz również odwiedzić obrotowych restauracji „Egon”.

Trondheim Airport – Værnes znajduje się 32 km na wschód od centrum miasta

Taniwynajemaut.pl wypożyczyć samochód w mieście Trondheim i Trondheim Vaernes Airport .Mamy duży wybór wynajem samochodów na obu tych miejsc i niektóre samochody mogą być wynajmowane Toyota Yaris, Ford Focus Kombi, VW Golf, Audi A3, BMW Serii 3, minibus Toyota i Mercedes C klasa. Spróbuj wyszukiwarki i rezerwacji wynajmu samochodu w 3 prostych krokach.

polski