Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Trondheim

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Trondheim – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Trondheim – Podręcznik

Trondheim
Wynajem Aut Trondheim

Potrzebujesz samochodu do wypożyczenia w Trondheim? Być może szukasz najtańszej wypożyczalni w określonym czasie? Możesz zaoszczędzić pieniądze, porównując ceny wypożyczalni w internecie, opłaca się także zarezerwować samochód ze znacznym wyprzedzeniem. Nie ważne, czy wybierasz się do Trondheim na wakacje, czy służbowo, możesz być pewien, że znajdziesz samochód, który będzie odpowiadał twoim potrzebom i perfekcyjnie pasował do twoich możliwości finansowych. 

O Trondheim

Miasto uniwersyteckie Trondheim (170 000 mieszkańców w 2010) położone jest w regionie Sør-Trøndelag – u ujścia rzeki Nid na fjordzie Trondheim. Miasto zostało założone w roku 977 przez króla wikingów Olav’a Tryggvason’a i było stolicą Norwegii od roku 1030 do 1217. 

Dziś Trondheeim jest popularnym kierunkiem podróży, a także ważnym centrum handlu i węzłem transportowym regionu. Hurtigruten (norweska publiczna linia promowa) pomiędzy Bergen a Kirkenes to ważna trasa przybrzeżna przewożąca pasażerów i towary. 

Monumentalna katedra Nidarosdomen — wybudowana w XI wieku — to największa atrakcja miasta oraz narodowe sanktuarium Norwegii. Oprócz tego Nidarosdomen to jedna z najciekawszych średniowiecznych budowli północy. 

Do innych atrakcji Trondheim należy wysoka kolumna ze statuą Olav’a Tryggvason’a położona w centrum miasta, stary most z rzeźbionymi portalami, „Vår Frue”: kościół z wieku XIII, Erkebispegården: kompleks budynków kamiennych także z XIII wieku, Kristiansten Festning, forteca z roku 1648, a także Munkholmen, niewielka wyspa położona 2 km (1.2 mile) od centrum miasta Trondheimsfjorden, na której zobaczyć można pozostałości fortecy Munkholm z XVI wieku. Prom to środek transportu, którym można dostać się na wyspę, która jest także znakomitym miejscem odpoczynku z wieloma miejscami dogodnymi do pływania. 

W Trondheim znajduje się kilkanaście muzeów, wśród nich NTNU Vitenskapsmuseet (muzeum uniwersyteckie z wystawami z obszaru historii naturalnej i kultury), Muzeum Morskie, Vitensenteret (popularne centrum dziedzictwa naukowego z planetarium), Muzeum Ringve (narodowe muzeum muzyki i instrumentów muzycznych), ogród botaniczny, Muzeum Żydowski, a także liczne muzea malarstwa i galerie sztuki. 

124-metrowa wieża (Tyholttårnet) to popularna atrakcja turystyczna w Trondheim. Odwiedzający mogą liczyć na wspaniały widok na miasto z piętra obserwacyjnego wieży położonego 70 m nad ziemią. Można tu także odwiedzić restaurację obrotową „Egon”. 

Oferujemy wypożyczalnie samochodów w centrum miasta oraz w pobliżu lotniska Trondheim Værnes. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór samochodów dostępnych w oby lokalizacjach, niektóre z marek samochodów do wypożyczenia to Toyota Avensis, Ford Focus Estate, Volkswagen Golf, Audi A3, BMW serii 3, Toyota Minibus oraz Mercedes klasy C. Wypróbuj naszą przeglądarkę powyżej i zarezerwuj samochód w 3 prostych krokach. 

Lotnisko

Międzynarodowy port lotniczy Trondheim-Værnes (TRD) położony jest 33 km (20.5 mil) na wschód od centrum miasta. W oddzielnym budynku na prawo od hali przylotów znaleźć można biura wypożyczalni samochodów takich jak Avis, Hertz, Europcar, Sixt oraz Budget. 

Korzystając z wypożyczonego samochodu w Trondheim, masz też okazję, żeby odkryć obszar w pobliżu miasta bez potrzeby bycia zależnemu od komunikacji publicznej. 

Wycieczki samochodem wypożyczonym w Trondheim

Wskazówka dla kierowców: warto udać się na wycieczkę do miasta górniczego Røros – 154 km (96 mil) na południowy-wschód od Trondheim. Miasteczko znane jest z byłej kopalni miedzi, a także z muzeum Røros — odwiedzając kopalnię Olav warto też wybrać się do muzeów Smelthytta i Sleggveien. Inne atrakcje to kościół w Røros z roku 1784 oraz drewniana osada z wieku XVIII i XIX. Miasteczko Røros w całości wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. 

Warto także wybrać się na wycieczkę do miasta Stjørdal położonego w zatoce Stjørdalsfjorden – 33 km (20.5 mili) na wschód od Trondheim. Popularną atrakcją w regionie jest zamkowa forteca „Steinvikholm Slott” z roku 1532 położona w Skatval, 12 km (7.4 mil) na północ od Stjørdal. Ten historyczny budynek usytuowany jest na niewielkiej wysepce, a od maja do października otwarty jest most prowadzący do fortecy. 

Forteca Hegra to kolejny popularny cel podrózy turystów: usytowana jest ona 17 km (10.5 mili) na wschód od Stjørdal. Forteca to miejsce pamięci narodowej, znajduje się tam także muzeum. 

Stjørdal Museum Værnes, muzeum na świeżym powietrzu jest także warte odwiedzenia. To muzeum kultury szczyci się wieloma ekspozycjami, dodatkowo można znaleźć tam kopce grzebalne z czasów wikingów. Nieopodal położony jest Værnes Kirke, kościół z roku 1140.