Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Bergen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bergen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bergen – Podręcznik

Bergen

Wynajem Aut Bergen

Bergen, która ok. 257.000 mieszkańców (2009) jest drugim największym miastem po Oslo , centrum administracyjne hrabstwa w zachodniej Norwegii w Hordaland.Został założony w 1070 (Bjørgvin) u stóp siedmiu wzgórz – i morskie na Morzu Norweskim / Morze Północne. Do 1314 roku, Bergen było stolicą Norwegii – w okresie 1300 do ca. 1750 był z najważniejszych miast niemieckich Hanzy.

Bergen ma wiele atrakcji do zaoferowania. Niektóre z najważniejszych jest Kościół Najświętszej Marii Panny z połowy 1100S (najstarszy budynek w mieście życiu) i katedra (z 1100S, ale później odnowiony i przebudowany po kilka pożarów).   Inne ważne średniowiecznych budynków z najstarszych części Bergen Castle, gdzie znaleźć Håkonshallen (1200) i Tower (1200-tallet/1500-tallet).

Bergen najsłynniejszych atrakcją jest Bryggen – jednolity hanzeatyckich budynków z okresu, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Także Troldhaugen, kompozytor Edvard Grieg piękne i charakterystyczne domy w dzielnicy Fana jest popularnym miejscem turystycznym. Tutaj znajdą Państwo również oddzielne Grieg Museum. A na targu rybnym w centrum – miasto najstarszym ośrodkiem handlu – to jest bardzo zatłoczone, szczególnie w okresie letnim.

Bergen jest jednym z najważniejszych miast kultury – a niektóre z podstawowych instytucji Teatr Teatr Narodowy i Concert Hall Hall. I każdego roku w maju i czerwcu tam festiwal o międzynarodowej renomie. Wzmianka muszą być również Bergen Museum, Muzeum Sztuki w Bergen i Bergen Maritime Museum.   Oprócz spektakularnych akwarium atrakcją większość ludzi powinien zobaczyć.

Zwiedzanie najstarszego samochodu w Skandynawii kabel kolei do góry 350 m wysokiej góry Fløien nie jest w pogardzie – można też wziąć gondoli na górę gór siedem Bergen, Ulriken (643 m).

Bergen Airport – Flesland , położony ok.. 20 km na południe od centrum miasta.

Taniwynajemaut.pl oferuje duży wybór taniego wynajmu samochodów w Bergen Bergen Flesland Airport. Wybierz żądane miejsce w Bergen i uzyskać natychmiastowe listę dostępnych wynajem samochodów.

polski