Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Norwegia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Norwegia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Norwegia – Podręcznik

Norwegia
Wynajem Aut Norwegia

Norwegia jest daleko na północy Europy jest zachód kraju na Półwyspie Skandynawskim. Kraj ma bardzo długą linię brzegową – na Morzu Barentsa w północno-północny wschód, na Morzu Norweskim w północnej i zachodniej, na Morzu Północnym w południowo-zachodniej – i Skagerrak i Kattegat, w południe. W przeciwnym razie kraj ma wspólną granicę z RosjąFinlandia i Szwecja. Ponadto niektóre zagraniczne obszary są częścią Królestwa Norwegii. Odnosi się to do Wyspy Niedźwiedziej i archipelagu Svalbard (Spitsbergen) na Morzu Barentsa, Jan Mayen (między Norwegią i Grenlandii) i kilka małych wysp w pobliżu Antarktydy (Wyspa Bouveta i Piotra 1.s wyspy).

Norwegia – w dużej mierze górzystym kraju – ma ok.. 4.800.000 mieszkańców (2009). Najwyższym punktem jest Galdhøpiggen (2469 m). Wzdłuż wybrzeża, szczególnie na Zachodzie, istnieje kilka głębokie fiordy – a najlepsze obszary rolne położone we wschodniej części kraju.

Chociaż Norwegia znajduje się daleko na północ, czy ocieplenie Gulf Stream, więc klimat jest najczęściej umiarkowany. Daleko na północy klimat subarktycznym – w tej części kraju, który leży na północ od koła podbiegunowego, istnieje również okres białych nocy w letnich i zimowych ciemności.

Kapitał Oslo, który znajduje się na czele fiord na południu kraju, ma około.580.000 mieszkańców (2009). Inne duże miasta to BergenTrondheimStavanger,Kristiansand i Tromsø.  Językiem urzędowym kraju jest norweskim, a rdzenna ludność – co ma swoje główne obszary na północy kraju – mają Sami jako języka ojczystego (choć w większości mówią także norweski).

Główne lotnisko w Norwegii – Oslo Gardermoen Airport – położony w północnej części stolicy.Inne ważne porty lotnicze Lotnisko FleslandStavanger Sola lotniska ilotniska Vaernes.

Taniwynajemaut.pl oferuje szeroki wybór wypożyczalni samochodów na wszystkich głównych lotniskach i miast w Norwegii. Spróbuj wyszukiwarki i rezerwacji wynajmu samochodu w 3 prostych krokach. Wszystkie ceny na wynajem samochodów obejmują niezbędne ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.