Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Finlandia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Finlandia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Finlandia – Podręcznik

Finlandia
Wynajem Aut Finlandia

Finlandia (5,2 mln mieszkańców w 2009 r.) znajduje się w północno-wschodniej Europie i graniczy z Norwegii, Szwecji i Rosji. W kraju morskiej granicy z Estonią w południe i wybrzeże Morza Bałtyckiego, Zatoki Fińskiej, Zatoce Botnickiej i Zatoce Botnickiej.

Finlandia posiada ponad 60.000 jezior, i dlatego jest nazywany „tysiąca jezior”. część północy kraju –   Laponia – rozciąga się poza kręgiem polarnym.Krajobraz w Finlandii składa się z dużymi obszarami leśnymi, równiny gliny, zarośla arktycznych i bagien. Najwyższy szczyt – Halti – znajduje się 1324 metrów nad poziomem morza – znajduje się w północno-zachodniej.

Finlandia zarówno morskich i klimatu kontynentalnego – łagodne lata i mroźne zimy. Laponia jest najchłodniejszym regionem.

Stolica Helsinki (Helsinki) ma 580.000 mieszkańców (2009) i znajduje się na południu kraju nad Zatoką Fińską.Helsinki jest ważnym miastem portowym i oferuje wiele atrakcji turystycznych i zabytków. Najbardziej znanym jest chyba Suomenlinna – jednego z największych przybrzeżnych, że fort został zapoczątkowany w 1784 roku. Fort znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. W przeciwnym razie, parków, muzeów, opery, teatru i zakupów.

Od Helsinki są do takich połączeń promowychEstonia, Niemcy, Polska i Szwecja.

Inne główne miasta w Finlandii: TampereTurkuOuluJyväskylaKuopio i Lahti.

Helsinki Vantaa Airport jest Finlandia największego międzynarodowego portu lotniczego – i znajduje się 19 km na północ od stolicy.

Po wynająć samochód za naszym pośrednictwem w Finlandii, masz gwarancję niskiej ceny, ponieważ porównywać wiele firm. Niektóre z firm, porównać w Finlandii, Avis, Budget, National, Alamo i Europcar.