Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Joensuu

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Joensuu – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Joensuu – Podręcznik

Wynajem Samochodów Joensuu
Wynajem Aut Joensuu

Joensuu, który ma ok.. 72.000 mieszkańców (2009), jest w żegludze County we wschodniej Finlandii, który jest częścią krajobrazu Pohjois-Karjala (North Karelia).Odległość wschód do granicy z Rosją to około 70 km.Założona w 1848 roku, gdzie rzeka wpada do Pielisjoki Pielisjärvi, która jest częścią największego jeziora system Finlandii – Saimaa (Szwedzki: Saima).

Joensuu jest więc stosunkowo młodym miastem, które ma wpływ na architekturę. Tak, istnieje kilka historycznych miejsc w mieście. Joensuu jest popularną bazą wypadową dla wycieczek do starych klasztorów prawosławnych i Uusi-Valano Lintula (ok. 60 km na zachód) – i do odkrywania piękna obszarów przyrodniczych w tej części Karelii.

Istnieje kilka centrów handlowych i okolice Joensuu. W przeciwnym razie, miasto zainwestowało w kulturze i sztuce – i dwóch muzeów sztuki Achio (fińska i północno-Karelski Art) oraz Joensuu Art Museum (Finlandia, chińskiej, greckiej i rzymskiej sztuki – jak również ikony prawosławnej) jest warte odwiedzenia.

Lotnisko Joensuu Lotnisko ma codzienne loty do stolicy Helsinki.