Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rosja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rosja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rosja – Podręcznik

Rosja
Wynajem Aut Rosja

Rosji (około 142 mln mieszkańców w 2009) jest największym na świecie kraju, w okolicy. Powierzchnia wynosi mniej niż 17 mln km2 – jest rozłożona na dwa kontynenty: Europę i Azję, gdzie różnica jest potężny Ural. Europejska część – co jest najbardziej zaludnionych – składa się z dużej części niżu, rozcięta przez duże rzeki, takie jak Wołga, Dniepr i Don. Syberii, który dominuje w azjatyckiej części i rozciąga się od Uralu i Dalekiego Wschodu do Oceanu Spokojnego, składa się z części tundra i jest stosunkowo słabo zaludnionych. W przeciwnym razie, wiele z resztą Rosji dominują stepy, pustynie i góry.

Europejska część granic Rosji Norwegia, FinlandiaEstoniaŁotwa, Litwa, PolskaBiałoruś i Ukraina – podczas azjatyckiej części granicy Gruzji, Azerbejdżanu, Kazachstanu, Chin, Mongolii i Korei Północnej.Kraj ma także bardzo długą linię brzegową, zwłaszcza na północy Morza Barentsa i Oceanu Arktycznego – a na wschód przez Ocean Spokojny.

Większość Rosja ma umiarkowany klimat kontynentalny, o stosunkowo dużych różnic między latem a zimą temperatury. Zarówno na północy, gdzie klimat polarny, i na Syberii, zimy może się bardzo zimno. W południe – do Morza Czarnego i Morza Kaspijskiego – jednak nie jest gorący, klimat subtropikalny.

Stolica Moskwa ma około. 10 mln mieszkańców.W przeciwnym razie istnieje dziesięć sekund mln miast w kraju, gdzie największa jest St Petersburg (4,2 mln).Rosja ma wiele atrakcji do zaoferowania. Jedną z największych atrakcji jednego jest jazda na Trans-Siberian kolejowej z Moskwy do   Władywostok na Pacyfiku.Odległość 9.300 km, a podróż trwa 9 dni.

Rosja trzech największych portów lotniczych – które lotniska Domodiedowo jest największym – znajdują się w pobliżu Moskwy.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w Moskwie i Sankt Petersburgu w Rosji. Podane ceny są cenami w porównaniu z kilku firm i zawsze zawierające nielimitowaną liczbę kilometrów i ubezpieczenie.