Wynajem Samochodów Białoruś

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Białoruś

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Białoruś – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Białoruś – Podręcznik

Wynajem Samochodów Białoruś
Wynajem Aut Białoruś

Białoruś jest Wschodniej państwo europejskie, które wspólne granice z RosjąUkrainaPolskaLitwa i Łotwa. Kraj o powierzchni 207.600 km2 i liczy prawie 10 mln (2008 r.).

Kapitału Białoruś – Mińsk – ma ok.. 1800000, a także największym miastem kraju.Inne główne miasta – wszystko między 300.000 i 500.000 mieszkańców: Homel, Mahiljou, Vitsebsk, Grodnie i Brześciu Litewskim.

historii Białorusi został burzliwy, a w okresie 1917-1991 kraj był częścią komunistycznego Związku Radzieckiego. Ze względu na bliskie związki historyczne do sąsiedniej Rosji – zwłaszcza w czasach ZSRR – jest rosyjski język dominujący, ale także związanych z języka białoruskiego posiada oficjalny status.

Krajobraz Białorusi jest stosunkowo płaska (najwyższy punkt: 345 m), charakteryzuje się dużą bagna tworzyć, lasy, rzeki i jeziora – i jeśli chodzi o warunki klimatyczne, jest wilgotny klimat kontynentalny, dominuje. W kraju głównym atrakcją jest naturalny las Bialowiza – jedynym zachowanym w Europie lavlandsurskog, który jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Część jest w Polska.

W kraju kilka ciekawych zamków – a wśród nich są dwie listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: Zamek Mir, który rozpoczął się w 1400 i zakończyć około 100 lat później – i Njasvizj Zamek, zbudowany ok.. 1600. Te zamki są na tym samym obszarze (odległość między nimi wynosi ok. 30 km.) – Trochę na południowy zachód od Mińska.

Białoruś jest hovedflypass Mińsk International Airport, położony 42 km na wschód od Mińska.

Popularne – wynajem samochodów