Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Polska

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Polska – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Polska – Podręcznik

Polska
Wynajem Aut Polska

Polska leży w Europie Środkowej i 38.400.000 mieszkańców (2009). W kraju na wybrzeżu Morza Bałtyckiego na północy, graniczących z krajami, NiemcyUkraina,BiałoruśRosja (Kaliningrad enklawy), LitwaCzechy i Słowacja.

Kraj jest głównie nizinne równiny, doliny, lasy i jeziora.Południowej i Południowo-   kraju krajobraz oznaczonych przez góry – tam, gdzie najwyższy szczyt Rysy, który jest 2499 m.Wisły jest w tym kraju najważniejszych i najdłużej, a kilka dużych miast w Polska jest na to.

Polska znajduje się w strefie granicznej między klimatu umiarkowanego kontynentalnego na wschodzie, i morskiego klimatu umiarkowanego deszczu na zachodzie.Istnieją co najmniej spodziewać się wiosną.

Kapitał Warszawie znajduje się po obu stronach Wisły w centralnej części kraju i ma 1,7 mln mieszkańców (2009).Warszawa jest największym miastem kraju – i politycznym, kulturalnym i gospodarczym. Miasto jest również ważnym węzłem komunikacyjnym. Warszawa posiada ciekawe muzea, teatry, opera, zoologicznych i  ogród botaniczny.Stare Miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Inne główne miasta w Polska są LodsKrakówWrocławPoznańGdańsk i Szczecin.

Gdańsk i Gdynia w najważniejszych miast północnej Polska portu.

Polska jest głównym międzynarodowym lotniska F. Chopina w Warszawie, położony 10 km na południe od stolicy.

Wynajem samochodów mogą być zarezerwowane przez nas w 3 prostych krokach w wyszukiwarce powyżej. Ceny wynajmu samochodów w Polska nigdy nie była tańsza. Wyszukiwarka pobiera stawki z kilku firm i list najlepszej cenie.