Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Łódź

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Łódź – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Łódź – Podręcznik

Łódź

Wynajem Aut Łódź

Łódź jest trzecim co do wielkości miasta Polska w sumie 790 tysięcy mieszkańców.Miasto położone jest 120 km na południowy zachód od Warszawy w środku Polska.

Łódź jest liderem włókienniczych Polska centrum produkcji, i jest często porównywana z Anglii Manchester .Łodzi był czarterowany 1798 r. i była czasami pod niemiecką dominacją. Miasto jest głównym centrum nauki i kultury z muzeów, teatrów, opery i przemysłu filmowego. Camerimage, Międzynarodowego Festiwalu Filmowego za zdjęcia do filmu odbył się w zeszłym tygodniu listopada. Krajowych szkół filmowych znajduje się tutaj. Główna ulica miasta jest 5 km od ulicy Piotrkowskiej. Na starówce było częścią Litzmannstadt Getto, który był drugim co do wielkości getto żydowskie w ciągu 2 Polska II wojny światowej. Zabytków, Muzeum Sztuki i Muzeum Historyczne jest wymieniona. Była to jedna z pierwszych w Europie sztuki muzy, a drugi posiada kilka urządzone pokoje przeznaczone do znanych osób z Łodzi.

Łódź Wladyslaw Reymont Airport znajduje się sześć kilometrów od centrum Łodzi.

polski