Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Warszawa

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Warszawa – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Warszawa – Podręcznik

Warszawa

Wynajem Aut Warszawa

Warszawa jest stolicą Polska .Miasto położone jest nad Wisłą w środku Polska. Warszawa ma około. 1,7 mln mieszkańców, ok.. 2400000 z przedmieścia.

Warszawa jest miastem o bogatej kulturze, z licznymi teatrami, muzeami i opery. Ok. 80% zostały zniszczone podczas 2. II wojny światowej, ale średniowiecznego centrum zostanie odbudowany. Stare Miasto, które ma swój początek od 1400 wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To jeszcze resztki muru miejskiego.To tu w getcie warszawskim był umieszczony. Od placu i zamku jest gotycka katedra w styczniu od 1300 roku. Pałac Królewski, czerwony budynek z 1300 roku był rezydencją królewską w 1569 roku i był prezesem do 1944 mieszkań. Wspaniały Wilanowpalasset jest barokowy pałac, który został zbudowany na numer 160 dla króla w styczniu II. Jest to jeden z największych pałaców Europy i ma dużą kolekcję dzieł sztuki. Warszawa ma wielu festiwalach, od Festiwal Mozartowski, Festiwal Filmowy i kulturze żydowskiej.

Warsaw Airport, Fryderyka Chopina Okęcie wynosi 11 km od centrum Warszawy, na południowym zachodzie.

polski