Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Poznań

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Poznań – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Poznań – Podręcznik

Poznań

Wynajem Aut Poznań

Poznań jest jednym z największych i najstarszych miast w Polska. Znajduje się w zachodniej części Polska między Warszawa i Berlin na rzece Warcie.559.000 mieszkam w Poznaniu (2008). Miasto ma połączenia kolejowego zarówno Moskwa i Berlin.

Miasto było do 1286 rezydencją niektórych kraju pierwszych władców. Najstarsze miasto na prawym brzegu Warty. Ale to było osadnictwo niemieckie z 1253, który był najważniejszy, kiedy miasto stało się ważnym ośrodkiem handlu pomiędzy wschodem i zachodem Europy. Poznań jest często wymieniany jako „kapitał muzyka Polska” ze względu na korvirksomhet i konkursu skrzypcowego, odbywają się co pięć lat. Poznań jest studentem i życia nocnego. Miasto ma wiele festiwali tego zakresu szeroko: od Biblii Marathon, animacji i festiwali jazzowych. Poznań ma wiele zabytków, takich jak pałace, a także ma również Muzeum Narodowe. Rocznych targów w mieście jest jednym z największych w Europie.

Są to loty do Poznania lotniska Ławica siedem kilometrów od centrum miasta.

polski