Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Gdańsk

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Gdańsk – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Gdańsk – Podręcznik

Gdańsk
Wynajem Aut Gdańsk

Polska Gdańsk jest szóstym co do wielkości miasta. Gdańsk lub Gdańska, jak go nazywano w języku niemieckim, znajduje się w byłym hovedarm Wisły w Zatoce Gdańskiej, w północnej Polska. Gdańsk, wraz z sąsiednimi miastami regionu Trójmiasta. Gdańsk posiada 456.000 mieszkańców, a wraz z Gdyni, największy port morski Polska. Oto promem do Sztokholmu i Karlskrony w Nynäshamn Szwecja.

Gdańsk po raz pierwszy wspomniano w 997 W roku 1360 miasto hanzeatyckie miasto. Po II wojnie światowej miasto było Polski, ale niemiecki prehistorii dziwnego pod powierzchnią. W ostatnim czasie, bada znany jako miejsce narodzin „Solidarności” pod przewodnictwem Lecha Wałęsy. Stare Miasto, Stare Miasto, z wąskimi uliczkami, kilka szczytowe domy z 15000-1700’s. Piękne Starego Miasta, Dhugi Targ jest tutaj, z Kościołem bardzo ozdobny Mariackiego (1343-1502), jeden z największy w Europie.To jest 105 metrów długości, 66 metrów szerokości, z wieżą z 78 metrów.

Lech Waliaa Airport znajduje się 14 km na zachód od Gdańska.