Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Sztokholm

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sztokholm – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sztokholm – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sztokholm

Wynajem Aut Sztokholm

Wynajem Aut Sztokholm

Sztokholm (udokumentowane jako miasta od 1200 jest) jest w Szwecji stolica i największe miasto.Jest ok. 1.300.000 mieszkańców (ok. 2 mln, jeśli przedmieścia są uwzględnione). miejsce w Sztokholmie na wschodnim wybrzeżu Szwecji – na zakończenie Wielkiego Jeziora Melar – umożliwia również ważne miasto portowe.

Archipelag umieścił jego silne piętno na Sztokholm – zarówno dlatego, że jest piękna i pokrywają dużą powierzchnię, a ponieważ oryginalny miasto było zbudowane na kilka wysp. Dróg wodnych i dużych obszarów parku jest nadal ważnym elementem dzielnic w centrum Sztokholmu.

Wszystkich atrakcji Sztokholmu podejmowane są tutaj tylko niewielki wybór. Pierwotne centrum miasta – Stare Miasto – Znajduje się na City Islandia, jest samo w sobie stanowi atrakcję. Tutaj również znajdują się piękne katedry w Sztokholmie, Sztokholm Cathedral (pierwszy wymieniony w 1279) i Sztokholmie Palace (król szwedzki w oficjalnej rezydencji oppføry na koniec 1600). A w pobliskim Helgeandsholmen jest imponująca, 110-letni budynek parlamentu.

Na półwyspie Djurgården jest również jednym z najbardziej odwiedzanych atrakcji Sztokholmu.Oto przykład Vasa Museum w starej, odrestaurowanej orlogsskipet Wazy z 1628 – i Skansen, która obejmuje zarówno uprawianych muzeum i zoo.

Sztokholm dwóch międzynarodowych lotnisk: starym lotnisku Bromma, teraz Skavsta ) (9 km na zachód od miasta) i nowy główne lotnisko Arlanda (40 km na północ od miasta, w kierunku Uppsali).

polski