Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Uppsala

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Uppsala – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Uppsala – Podręcznik

Wynajem Samochodów Uppsala
Wynajem Aut Uppsala

Uppsala, w odległości ok.. 70 km na północ od Sztokholmu, jest centrum administracyjnym Uppsala län.Miasto liczy około 130.000 mieszkańców – i Szwecji 4 wielkości miasta. Jest również jednym kraju większych miastach uniwersyteckich.

Uniwersytet w Uppsali został założony w 1477 roku – jako pierwsza uczelnia w Skandynawii. Najstarsze istniejące budynki uniwersyteckie – Gustavianum (wymienione w 1622) – przewiduje muzeum ekscytujące i kompleksowy, i jest uważana za jedną z atrakcji Uppsala jest najważniejsze.

Miasto ma też wiele historycznych budynków, aby pokazać. Najbardziej znanym jest Katedra w Uppsali – jednego z największych w Europie Północnej katedry (rozpoczęte w latach 1200’s). Także w zamku Uppsala (rozpoczęte w 1500) – który jest usytuowany na wzgórzu, na skraju miasta, jest popularnym miejscem turystycznym.

W Uppsali znajduje się również kilka pięknych parków – w tym 350-letni Bota Niska Trädgården oraz o jak stary Trädgården Linnaeus, nazwanego na cześć słynnego szwedzkiego botanika Carl von Linne. Również dwór Linnaeus Hammarby, 15 km na południowy wschód od miasta, jest nazwana jego imieniem. Najstarsze części kompleksu budynków ma historię sięgającą 1330’s.

Najbliższe główne lotnisko Arlanda, w połowie drogi pomiędzy Uppsali i Sztokholmie.