Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sztokholm Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sztokholm Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sztokholm Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sztokholm Lotnisko
Wynajem Aut Sztokholm Lotnisko – Foto: © Andreas Trepte

Sztokholmskiego lotniska Arlanda (ARN) jest 43 km na północ od Sztokholmu i 40 km na południowy wschód od Uppsali. Są to zarówno pociągiem lub autobusem między Arlanda i Sztokholmie. hyrbilar Mabi, Europcar, Hertz i Avis firmy samochodowe, które oparte są na lotnisku.

16100000 osób odwiedziło lotniska Arlanda w Sztokholmie w 2009 roku i jest największym lotniskiem w Szwecji, i 3. największe w krajach skandynawskich wKopenhadze i Oslo.Od Arlanda mogą latać do ponad 150 miejsc na całym świecie. Posiada 5 terminali z których ostatni w tym otwarty w 2002 roku, ile jest transfer między nimi. 3 najbardziej popularne połączenia międzynarodowe są Kopenhagi, Oslo i Londynie. Lotniska Arlanda w Sztokholmie jest główną bazą dla Nextjet, Norwegian Air Shuttle, Scandinavian Airlines, TUIfly i Skyways Express Nordic

Lotniska Arlanda w Sztokholmie jest bardzo dobra oferta dla tych, którzy chcą jeść, pić i robić zakupy w 35 różnych barów, kawiarni i restauracji i prawie 50 sklepów.Zaplecze biznesowe i konferencyjne są również bardzo dobre. Ponadto Arlanda apteka, kaplica, salon fryzjerski, natryski i centrum fitness, bankowość, bezprzewodowy dostęp do Internetu i klinice. Radisson SAS SkyCity Hotel, Hotel Radisson SAS SkyCity, hotel Rest and Fly znajduje się na lotnisku.