Wynajem Samochodów Szwecja

Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Szwecja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Szwecja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Szwecja – Podręcznik

Szwecja

Wynajem Aut Szwecja

Szwecja jest w północnej Europie – we wschodniej części Półwyspu Skandynawskiego – i ma 9 mln mieszkańców (2009). Graniczy z Norwegią na zachód, Finlandia w północno-wschodniej i Danii w południowo-zachodniej – przez połączenie cieśninę Sund.

Szwecja, linia wybrzeża przed Botnickiej, Botnikiem, Morze Bałtyckie, Kattegat i Sund. Kilka wysp u wybrzeży należą do Szwecji – w tym Gotlandia i Olandia, które są dwoma największymi.

krajobrazu Szwecji składa się z gór na północy, podczas gdy reszta kraju w dużej mierze płaski krajobraz – wzgórza i jeziora.Wzdłuż granicy z Norwegią na zachodzie, jednak skandynawskie góry (kila). Najwyższym szczytem jest Kebnekaise – który mierzy 2111 m.

Stolica Sztokholm położony jest na wschodnim wybrzeżu i ma 819.000 mieszkańców (2009).Sztokholm jest kraj, politycznego i gospodarczego centrum, jest zbudowane na 14 wyspach, które są połączone ze sobą przez 53 mostów.

Sztokholm posiada wiele atrakcji turystycznych i zabytków, w tymOld Town „Gamla Stan” z Sztokholm Palace i Riddarholmen. W przeciwnym razie, miasto muzea, galerie sztuki, opera, teatr, dobrych sklepów i nocnych klubów.

Inne główne miasta w Szwecji: Göteborg , Malmö , Uppsala , Linköping , Västerås i Örebro .

W kraju główne lotnisko jest międzynarodowym Sztokholm – Arlanda Airport , położony 40 km na północ od stolicy.

Wynajem samochodów w Szwecji nigdy nie było tańsze niż obecnie. Ceny przewidziane w zapytaniu są pobierane z kilku firm i daje naszym klientom zagwarantować niskie ceny na wynajem samochodów.

polski