Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Jönköping

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jönköping – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jönköping – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jönköping
Wynajem Aut Jönköping

Jönköping znajduje się w południowo-wschodniej części Szwecji, jest ośrodkiem administracyjnym Jönköping County.Miasto stanowi północną część krajobraz Smalandii. Były niezależne miasto Husqvarna   Obecnie obszar miejski w Jönköping.Gmina Jönköping, położony na południowym krańcu pikowane – drugi co do wielkości jezioro w Szwecji, ma 126.100 mieszkańców (2009), w samym centrum znajduje się około 80.000 mieszkańców.

Miasto ma bogate życie kulturalne w muzea, galerie sztuki, teatry i sale koncertowe. W centrum jest przyjemne pieszych ulic ze sklepami, kawiarniami i restauracjami.Nieco poza centrum jest również centrum A6 Center, który ma ponad 75 sklepów.

Niektóre z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Jönköping jest: Zofii z 1888 roku, ratusz z 1699, Open-Air Museum, John Bauer Museum, Muzeum Zapałek, muzeum radia i park – zieloną oazą w centrum miasta, plac zabaw dla dzieci, mini golf, muzeum ptaków i mini zoo.

Jönköping Science Center – popularne centrum nauki z wystawy interaktywne, jest wielką atrakcją dla całej rodziny.To samo Rosenlundsbadet – miasta park wodny.

Inną atrakcją w Jönköping jest Vätterstranden – wielkie prawo plaży w centrum. Możliwe jest również, aby popłynąć w rejs z M / S seks Nya latem nad jeziorem pikowane.

Miasta lotniska – Jönköping Lotnisko – 15 km na południowy zachód od centrum miasta, i ma bezpośredni trasy lotnicze do takich Sztokholm i Kopenhaga ( Dania ).