Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Alicante

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Alicante – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Alicante – Podręcznik

Alicante
Wynajem Aut Alicante

Alicante jest stolicą prowincji Alicante i mieści się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, i z portu rodzynki wywiezione, wina, owoców i oliwy z oliwek. Alicante jest drugim największym miastem w regionie Walencji z populacją ok. 315000 (2009) w mieście i ponad 450 000 w metropolii regionu. To jest ósmym co do wielkości w Hiszpanii i obszaru metropolitalnego miasta jest jednym z najszybciej rozwijających się w kraju.

Wielu ludzi kojarzy Alicante długie plaże, palmy i morze zielonych, a miasto jest bardzo popularną atrakcją turystyczną. Ponadto, Alicante to historyczne miasto, które zostało założone przez Fenicjan w 325 roku pne Kr. Na Starym Mieście można zobaczyć wiele zabytków i atrakcji, w tym średniowiecznego zamku Santa Barbara jest jedną z największych w kraju. Alicante jest bardzo bogatym granicach miasta z licznymi parkami, takich jak góra Benacantil z drzew eukaliptusowych. Karnawał w lutym i wielkanocny festiwal jest tylko jednym z wielu uroczystości odbywają się co roku.

Alicante Airport znajduje się około 10 km poza miastem

Alicante i lotniska w Alicante jest najbardziej popularnych miejsc do rezerwacji wynajmu samochodu w Hiszpanii. To jest bardzo konkurencyjny więc ceny są bardzo niskie. Taniwynajemaut.pl wszelkich starań w celu obniżenie cen i porządku na początku, można uzyskać na samochody znacznie poniżej 100 dolarów dziennie, jeśli zamówić więcej niż 5 dni. Taniwynajemaut.pl oferty wynajmu samochodów w kilku miejscach w okolicy Alicante, także w Alicante Airport. Niektóre z naszej wypożyczalni samochodów m.in.: Peugot 107 i 207, Ford Fiesta, Volkswagen Golf, Ford Estate, Citroen Picasso, VW Touran – 7 miejsc, Alfa 159 i Audi A4.