Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Alicante Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Alicante Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Alicante Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Alicante Lotnisko
Wynajem Aut Alicante Lotnisko

Lotniska w Alicante (ALC) znajduje się 9 km na południowy zachód od Alicante.  To jest dobre połączenie autobusowe pomiędzy lotniskiem i Alicante. Istnieje 10 różnych Wypożyczalnia samochodów na lotnisku, to są Narodowego Ates, Nagrywaj, Sixt, Auriga, Centauro, Avis, Hertz, Solms, Goldcar Europie i Europcar.

9139607 osób odwiedziło lotnisko w 2009 roku, co 6 najbardziej lotnisko w Hiszpanii, w zależności od liczby pasażerów.Jest główną bazą Ryanair, co stanowi około jedną czwartą ruchu pasażerskiego (2009), a następnie Easyjet. Lotnisko posiada dwa terminale i terminal 3 zostanie zakończona w 2011 roku.

Istnieje kilka barów, kawiarni i restauracji w Alicante Airport. Posiada trzy różne sklepy wolnocłowe i kilka sklepów sprzedających wszystko od muzyki do biżuterii i sprzętu sportowego. Inne udogodnienia obejmują apteki, internet, pomoc medyczna i apteki.