Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut San Francisco

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. San Francisco – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

San Francisco – Podręcznik

Wynajem Samochodów San Francisco

Wynajem Aut San Francisco

San Francisco znajduje się w Kalifornii i ma około. 745.000 mieszkańców. Jednakże, jest największym miastem w ogromnej metropolii okolice Zatoki San Francisco, jak wszystko we wszystkim, jest domem dla 7 milionów ludzi. Pierwotnie San Francisco miasto zbudowane na kilku wyspach – a także Fallao Islands, około 40 km do Oceanu Spokojnego, należy do miasta.

Wiele osób zapewne kojarzy z San Francisco, jest kultowa miasta otrzymała w ruchu hippisowskiego w latach 1960 – i 1970-s, – i ważnej roli, jaką miasta i okolic odegrały w rozwoju Internetu. Nadal stanowi Silicon Valley, nieco dalej na południe, w San Francisco Bay, największy zbiór firm technologicznych komputera na świecie.

Wśród głównych atrakcji w San Francisco, znajdziemy specjalny system tramwajowy (kolejek), który działa od 1873 roku, Golden Gate Bridge (która w swoim czasie był najdłuższy na świecie most wiszący – i nadal jest miastem najbardziej znanym punktem), Trans America Pyramid ( 260 metrowy drapacz chmur w kształcie piramidy) – i na wyspie Alcatraz więzieniu w San Francisco Bay. Przestała jako wyspa wolności w 1963 roku i jest obecnie w muzeum więzienia codziennie lotów pasażerskich do i od San Francisco. Wyspa była centrum areny dla wielu znanych filmów.

Największy port lotniczy w tym rejonie San Francisco International Airport, z siedzibą w San Mateo County – 21 km na południe od San Francisco.

polski