Wynajem Samochodów USA

Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut USA

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. USA – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

USA – Podręcznik

USA

Wynajem Aut USA

USA (Stany Zjednoczone Ameryki) jest republiką federalną w Ameryce Północnej. składającej się z 52 państw. 50 państw są skupione na kontynencie północnoamerykańskim, z Kanada na północy i Meksyk na południu.Alaska znajduje się w północno-zachodnim rogu kontynentu (tj., na północny zachód Kanada), podczas gdy Hawaje archipelag na Pacyfiku. Ludności w Stanach Zjednoczonych jest 307.200.000 (2009), co w kraju 3 najbardziej zaludnione na świecie. Także w zakresie (9,8 mln km2) znajduje się na 3. USA miejsce.

Ze względu na rozmiar (Stany Zjednoczone rozciąga się od Oceanu Atlantyckiego na wschodzie do Oceanu Spokojnego na zachodzie), istnieje wiele różnych typów krajobrazów – a więc szereg różnych typów klimatu. Większość kraju leży w strefie klimatu umiarkowanego, ale w południowo-zachodniej, nie są elementami pustynny klimat na Hawajach i Florydzie południe klimat tropikalny, podczas gdy w arktycznych Alaski. I wzdłuż wybrzeży Kalifornii, jest klimat śródziemnomorski. Reszta jest typowa dla Stanów Zjednoczonych, są one stosunkowo częstszego występowania ekstremalnych zjawisk pogodowych w niektórych częściach kraju: tornada, huragany i śnieżyce.

Atrakcji tego kraju rozległe i zróżnicowane są tak liczne, że będzie to bardzo długa lista gdyby policzyć je. Jednakże, istnieje wiele atrakcji, które nadal powinny być wymienione – z których wszystkie są popularne miejsca: w tym słynne pasmo górskie Gór Skalistych na zachodzie, w głębokim kanionie Grand Canyon w Arizonie, w ogromnej prerii Środkowego Zachodu, plaże na Florydzie iw Kalifornii i Wielkich Jezior (Wielkie Jeziora) na północny zachód (na granicy kanadyjskiej).

Ponadto, wszystkie miasta mają oczywiście wiele atrakcji do zaoferowania. Największy jest Nowy Jork , która z 19 milionami mieszkańców w obszarze metropolitalnym (8, 2 mln w samym centrum), jest jednym z największych miast.W przeciwnym razie, Los Angeles (4 mln), Chicago (2,8 mln), Houston (2,2 mln) wymienione – wszystkie z głównych obszarów metropolitalnych wokół pierwotnego centrum miasta.Ponadto istnieje kilkanaście miast z ponad 1 milion mieszkańców. Stolica Waszyngton, D. C . jednak „tylko” niecałe 600 tysięcy mieszkańców.

USA ma oczywiście kilka dużych lotnisk. Największy jest John F. Kennedy International Airport w Nowym Jorku, obsługujących ponad 40 mln podróżnych rocznie.

Wybierz miejsce docelowe i termin odbioru i dostawy samochodu w ciągu silnika i uzyskać najlepsze oferty na szereg wynajem samochodów w USA. Taniwynajemaut.pl jest jednym z najlepszy wybór i najniższe ceny na wynajem samochodów w USA. Dzięki nam możesz korzystać gwarantuje niskie ceny na wszystkich miejsc w tym najbardziej popularnych Las Vegas , Los Angeles i Miami .

polski