Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Atlanta

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Atlanta – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Atlanta – Podręcznik

Wynajem Samochodów Atlanta

Wynajem Aut Atlanta

Atlanta położony jest w południowo-wschodniej Stany Zjednoczone, i jest największym i stolicy, w stanie Georgia.Miasto leży u podnóża Pasma Błękitnego i Chattahoochee Rzeka przepływa na północ od centrum Atlanty. Samo miasto ma 538 tysięcy mieszkańców (2008), podczas gdy obszar metropolitalny ma 3,4 mln mieszkańców.

Atlanta jest gospodarczym centrum regionu, a kilka dużych firm mają tu swoje centrale – w tym Coca-Cola Company i CNN.

Miasto posiada wiele atrakcji turystycznych i obiektów – muzeów, opery, parków widokowe, ogrody botaniczne, zakupy dobrych i nocnych klubów.

Najpopularniejsze atrakcje w Atlancie to: park rozrywki „Six Flags Over Georgia”, Muzeum Historii Naturalnej, Georgia Aquarium – największym na świecie akwarium z takimi wielorybów, lwów morskich, pingwinów afrykańskich, aligatory i żółwie morskie i Muzeum High Museum of Art „.

Również Zoo „Zoo Atlanta” jest popularna – z ponad 200 gatunków z afrykańskich równin i lasów Azji.Tutaj można zobaczyć, między tygrysy, pandy i orangutany.

W przeciwnym razie miasto ma duże tereny rekreacyjne wzdłuż rzeki Chattahoochee, a można też znaleźć w Stone Mountain Park – dla osób poszukujących wypoczynku na świeżym powietrzu.

Hartsfield – Jackson Atlanta International Airport znajduje się 11 km na południe od centrum miasta i jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie

polski