Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Nowy Jork

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nowy Jork – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nowy Jork – Podręcznik

Wynajem Samochodów Nowy Jork

Wynajem Aut Nowy Jork

Nowy Jork jest America’s wielkości miasta.Znajduje się na wschodnim wybrzeżu Ameryki Północnej, w stanie o tej samej nazwie.     8,5 miliona osób mieszka w Nowym Jorku (około 20 mln w obszarze metropolitalnym).Miasto jest podzielone na pięć „gmin”, w którym Manhattan jest „serce”. Inne są Brooklyn, Bronx i Staten Islandia

Nowy Jork, który jest jednym z metropolii ledensde świecie, wszystko, co może z atrakcji wielkomiejskich. Wśród najbardziej znanych są drapacze chmur, zwłaszcza na Manhattanie. Oto niektóre z najwyższych na świecie budynków: Empire State Building (381 m), Bank of America (370 m), Chrysler Building (319 m) i Nowy Jork Times Building (319 m).

Do tragicznej daty 11 / 9 2001, World Trade Center (WTC) – z 417 m – zdecydowanie największa. Dziś wielu pielgrzymek do ruiny plot „Ground Zero” miejsce pamięci, gdzie wieże WTC stało. Nowa wieża jest planowane w tym samym miejscu – Freedom Tower – co będzie 541 m wysokości i zostanie zakończona w 212

W przeciwnym wypadku, następujący zapis z atrakcji w Nowym Jorku: Statua Wolności na wolności Islandia na południowym krańcu Manhattanu, Broadway, Times Square, Central Park, Chinatown i Little Italy.

Nowy Jork (i Ameryki) co do wielkości lotnisko – John F. Kennedy International Airport – znajduje się w dzielnicy Queens.

polski