Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Gran Canaria

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Gran Canaria – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Gran Canaria – Podręcznik

Wynajem Samochodów Gran Canaria

Wynajem Aut Gran Canaria

Gran Canaria jest położony między Teneryfa i Fuerteventura , i liczy ponad 800 000, z których około połowa mieszka w stolicy Las Palmas de Gran Canaria .

Gran Canaria jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje z czymś w każdym wieku. Wyspa jest często określane jako miniaturowy kontynent z powodu jego różnorodności przyrody i klimatu. kratery wulkaniczne, egzotyczne parki i piękne wybrzeże to tylko niektóre z Gran Canarii, co ma do zaoferowania. Brakuje co najmniej  nie działalności.Zobacz jak Sahara-wydmy w Masapalomas, przejdź na wielbłądzie safari lub odwiedzić Park Crocodile Roque Nublo. Oferty z wycieczki do ogrodu botanicznego, jaskiń czy nurkowanie nie mało. Nie przegap w malowniczej miejscowości Puerto de Mogan, popularnie zwany ” Mała Wenecja „, ponieważ sentrumsstrukturens wiele kanałów.

Gran Canaria International Airport jest jedynym lotniskiem i została uznana za najbardziej lotnisko w Hiszpanii Ze względu na wysoką w czasie ruchu przez.

polski