Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Gran Canaria

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Gran Canaria – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Gran Canaria – Podręcznik

Wynajem Samochodów Gran Canaria
Wynajem Aut Gran Canaria

Szukasz możliwie najtańszej opcji wynajmu samochodu na Gran Canarii? Jeśli wybierasz się na wakacje na Gran Canarię, wynajęcie auta może okazać się bardzo wygodne, a podróżowanie po wyspie w czasie urlopu stanie się znacznie łatwiejsze. Wyspa oferuje wiele atrakcji. Wynajem samochodu to najlepszy pierwszy krok w drodze do wybranego celu podróży. 

Wynajem samochodów jest bardzo popularny na Gran Canarii. Większość podróżnych wybiera odbiór wynajętego pojazdu już na lotnisku. Aby mieć pewność, że ruszysz w drogę wybranym modelem pojazdu, zalecamy wcześniejsze dokonanie rezerwacji. 

Informacje o Gran Canarii

Gran Canaria jest położona między wyspami Teneryfa i Fuerteventura. Zamieszkuje ją ponad 800 000 osób. Mniej więcej połowa z nich rezyduje w stolicy wyspy Las Palmas de Gran Canaria. 

Gran Canaria to doskonałe miejsce na rodzinne wakacje, przyciągające podróżnych w każdej grupie wiekowej. Dzięki swej zróżnicowanej naturze i klimatowi, wyspa często określana jest mianem miniaturowego kontynentu. Wulkaniczne kratery, egzotyczne parki i urocze wybrzeże to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferuje Gran Canaria. Pomysłów na spędzanie wolnego czasu na tej wyspie na pewno nigdy nie zabraknie. Odkryj piaszczyste, przypominające Saharę wydmy w Maspalomas, udaj się w podróż na grzbiecie wielbłąda lub odwiedź park krokodyli Roque Nublo. Ogrody botaniczne, jaskinie, nurkowanie, to tylko niektóre z pomysłów na atrakcyjne wycieczki. Nie zapomnij też o malowniczej wiosce Puerto de Morgan, która dzięki wielu kanałom przecinającym centrum miasta często zwana jest „Małą Wenecją”. 

Międzynardowy port lotniczy Gran Canaria jest jedynym lotniskiem na wyspie. Z powodu dużego ruchu tranzytowego należy do najbardziej zatłoczonych lotnisk w Hiszpanii

Lotnisko

Międzynarodowy port lotniczy Gran Canaria (LPA) jest położony w odległości 18 km na południe od stolicy wyspy i obsługuje ogromną liczbę połączeń czarterowych. W terminalu swoje przedstawicielstwa mają firmy wynajmujące samochody, takie jak Avis, Cicar, Europcar, Goldcar, Hertz i Top Car Reisen. 

Drogi

Sieć drogowa na Gran Canarii jest dobrze rozwinięta. Autostrada GC-1 przebiega wzdłuż wybrzeża od stolicy Las Palmas do Puerto de Morgan na południu wyspy. Ma ona długość zaledwie 78 km i dociera do najpopularniejszych miejscowości turystycznych na południu, m.in. Playa del Ingles, Maspalomas, San Augustin i Puerto Rico. 

Autostrada GC-2 łączy Las Palomas z Agaete na zachodzie wyspy, gdzie dostępne są promowe połączenia z sąsiednią wyspą Teneryfą. 

Na wyspie są również drogi szybkiego ruchu i drogi lokalne prowadzące do centrum Gran Canarii. Należy jednak zachować ostrożność, gdyż niektóre odcinki mogą być wąskie i kręte. 

Gran Canaria może pochwalić się przepięknym krajobrazem z wieloma wspaniałymi plażami rozsianymi na całej długości wybrzeża. Korzystając z wynajętego samochodu możesz szybko i łatwo podróżować po całej wyspie.