Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Teneryfa

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Teneryfa – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Teneryfa – Podręcznik

Wynajem Samochodów Teneryfa

Wynajem Aut Teneryfa

Teneryfa to największa z Wysp Kanaryjskich. Znajduje się na Atlantyku, ca. 300 km od północno-zachodniego wybrzeża Afryki – i jest jednym ze światowych ośrodków premier. Stolicy wyspy o nazwie Santa Cruz de Teneryfa i 221.627 mieszkańców (2006). Klimat jest korzystne, a temperatura spada poniżej 20 stopni rzadko. Wzdłuż wybrzeża znajduje się wiele popularnych i malowniczych wiosek i plaże są uważane za bardzo atrakcyjne.

Na wyspie znajduje się również dzikie i piękne krajobrazy. Najwyższy szczyt Pico de Teide (3718 m), w rzeczywistości jest ponad 1200 metrów wyższy niż na szczyt – i tym samym jest również najwyższy szczyt Hiszpanii. Teneryfa posiada dwa lotniska, Teneryfa South Airport i North Tenereife lotniska .

To jest bardzo aktywne i urozmaicone życie nocne na Teneryfie, a restauracje znane są liczne i różnorodne dania z ryb. Teneryfa Każdego roku otrzymał ponad 5,5 mln turystów, wielu firm czarterowych oferty podróży tutaj w różnych przedziałach cenowych.

polski