Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Anglia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Anglia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Anglia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Anglia
Wynajem Aut Anglia

Anglia znajduje się w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii (oficjalnie: Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej ) i jest największym i najbardziej zaludnionego kraju na wyspie.Anglia ma 51 mln mieszkańców (2008), na granicy Szkocji, na północ i Walii na zachód.Kraj ma także wybrzeża Morza Północnego, Morza Irlandzkiego, Kanału La Manche, Morze Celtyckie i Kanał Bristolski.

Krajobraz Anglii jest w dużym stopniu charakteryzuje się niżu, ale na północy i północnym zachodzie coś wyżyna. Najwyższym szczytem jest Scafell Pike – położony 987 m.Southwest kraju jest chropowaty piaskowiec i granittplatåer.

Anglia ma łagodny, umiarkowany klimat, ze zmianą typu pogody. Często, klimat charakteryzuje się wysoką wilgotnością.

Kapitału i metropolii świata Londyn posiada 7.500.000 mieszkańców (około 12 mln w obszarze metropolitalnym), znajduje się przy rzece Tamizie w południowo-wschodniej Anglii.Miasto jest jednym z najważniejszych ośrodków w świecie politycznym, gospodarczym i kulturalnym. Londyn ma wiele słynnych zabytków, w tym Pałac Buckingham, Londyn Bridge, Parlament, Big Ben, Londyn Eye i British Museum, by wymienić tylko kilka.

Najczęściej odwiedzanych miast w Anglii są LondynManchesterBirminghamBristolLeeds, Blackpool, York, Scarborough, Newcastle-Gateshed i Liverpool. Kilka z tych miast ma lotnisk międzynarodowych.

Londyn Heathrow Airport jest największym i najbardziej międzynarodowy port lotniczy w Wielkiej Brytanii.Lotnisko znajduje się 24 km na zachód od centrum Londynu.

Stolica ma także mniejsze lotniska Londyn City Airport, lotnisko Stansted oraz Londyn Gatwick Airport.

Dzięki Taniwynajemaut.pl można zarezerwować samochód na wynajem powyżej lotniska w większości dużych miast i kurortów. Rezerwuj tanie dzisiaj wynajem samochodów.