Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Liverpool John Lennon Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Liverpool John Lennon Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Liverpool John Lennon Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Liverpool John Lennon Lotnisko
Wynajem Aut Liverpool John Lennon Lotnisko

Liverpool John Lennon Airport (LPL) znajduje się 12 km na południowy wschód od Liverpoolu. Istnieją regularne autobusy pomiędzy Liverpoolem i lotniska, a od stacji kolejowej Liverpool może osiągnąć w większości miejsc w Anglii. Pięć firm oferuje wynajem samochodów.

Do 2007 roku istniała większości lotnisk w Europie najszybszy wzrost od 875.000 pasażerów w 1998 r. do około 5,5 mln w 2007 roku.W 2008 roku używane 5.330.000 pasażerów na lotnisku. Najbardziej ruchliwych tras (2008), MalagaDublinAlicanteAmsterdam i Palma de Mallorca.

Ponieważ lotnisko imienia legendy Johna Lennona w 2002 roku, port lotniczy inwestuje duże środki w art. Kilka wystaw z życia Johna Lennona i do zrobienia.
Liverpool to dobry wybór bezcłowy, aptekach i innych sklepach, a 12 różnych lokali gastronomicznych. Wśród atrakcji jest możliwość wynajęcia sal konferencyjnych oraz sala modlitw, bezprzewodowy dostęp do Internetu za opłatą. Hampton by Hilton z 160 pokoi w pobliżu lotniska.