Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Amsterdam

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Amsterdam – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Amsterdam – Podręcznik

Wynajem Samochodów Amsterdam

Wynajem Aut Amsterdam

Amsterdam w Holandii największym miastem i stolicą kraju. Amsterdam położony jest w północno-zachodniej części Holandii , w prowincji Noord-Holland.Amsterdam jest podłączony do morza przez Morze Północne Canal. Stamtąd promem do Newcastle i Harwich w Wielkiej Brytanii.735.000 mieszkańców żyje w mieście, a na przedmieściach w sumie 2,1 mln mieszkańców w Amsterdamie.

Amsterdam słynie z tulipanów, piwo i wiele kanałów. Rijksmuseum jest powszechnie znany ze swoich niderlandzkich arcydzieł malarstwa Rembrandta, Van Gogha, Gauguina i Tuluza-Lautrec m.in. Stedelijk Museum jest domem dla współczesnych artystów takich jak Picasso, Chagall i Matisse. Amsterdam to słynne miasto muzyki i orkiestra Concertgebouw ma reputację jednego z najlepszych. W Amsterdamie jest także Anne Frank House, gdzie rodzina pozostawała w ukryciu 1942-44. Nie jest dziś muzeum. Miasto ma 7000 zabytkowych budynków i wiele muzeów, w uzupełnieniu do zoo, planetarium, aby wymienić tylko kilka atrakcji.

Lotnisko Amsterdam Schiphol znajduje się w południe, 15 km na południowy zachód od miasta.

polski