Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rotterdam

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rotterdam – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rotterdam – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rotterdam
Wynajem Aut Rotterdam

Rotterdam jest Holandii drugim największym miastem i największym portem morskim na świecie.Jest on położony nad rzeką Nieuwe Rat wygasła w Maas, i ma ponad 50 km nabrzeża. Tutaj jest prom do Kingston upon Hull i Harwich Wielkiej Brytanii. 600.000 mieszkańców żyje w mieście, które jest 25 km od morza. Z przedmieścia, liczba ludności 1,2 mln euro.

Rotterdam jest znany jako ośrodek handlu i żeglugi. Miasto zostało założone w 1200s i gwałtownie wzrosła po Nieuwe Waterweg został ukończony w 1872 roku. Zgodnie z 2 II wojny światowej duże fragmenty zniszczonego miasta, a centrum miasta zostało odbudowane w stylu modernistycznym. Rotterdam to ogrody zoologiczne i botaniczne, akademia sztuki i muzeum, oprócz takich atrakcji jak Muzeum Boymans van Beuningen z bogatą kolekcją sztuki holenderskiej. Około 2000 r. powstała sztuczne plaże nad rzeką Nieuwe Maas. Tutaj zwiedzający mogą skoczyć w tandemie lub skorzystać z piaszczystych plaż.

BV Rotterdam Airport znajduje się 20 minut od centrum Rotterdamu.