Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Oslo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Oslo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Oslo – Podręcznik

Oslo

Wynajem Aut Oslo

Oslo, z około 590.000 mieszkańców (2010), jest stolicą i największym miastem. Znajduje się w centralnej części wschodniej południowej Norwegii – szef fiord. Kilka rzeki płyną przez miasto – w tym telewizor i telefon.

Oslo zostało założone około roku 1048 i stał się stolicą aż do 1314, później w 1814 roku – kiedy unia z Danią została rozwiązana. Miasto jest ważnym portem z połączenia promowe zarówno w kraju jak i za granicą, zarówno fiordu Oslo i okoliczne wzgórza miasta są popularne miejsca rekreacji na wolnym powietrzu.

W stolicy o bogatym życiu kulturalnym z ponad 50 muzeów, liczne galerie sztuki, opera, teatry, sale koncertowe i kluby nocne.

Niektóre z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Pałacu Królewskiego w Oslo (Pałac Królewski) – który jest norweskim króla główne miejsce zamieszkania, Pałac Królewski, głównej ulicy „brama Karl Johan’s” (który rozciąga się od Oslo Central Station w południowo-wschodniej i do zamku na północny zachód) – z popularnymi dzielnicy biznesowej po obu stronach ulicy, katedra z 1697 roku, Parlament, Teatr Narodowy z 1899 roku – i stare budynki Uniwersytetu.

Inne atrakcje znajdują się forteca Akershus (pierwotnie od 1299), Stare Aker Kościoła od 1100S (miasta najstarszy budynek), skoczni narciarskiej Holmenkollen z Muzeum Narciarstwa, Frogner Park Vigeland Park (Park Rzeźby), Muzeum Narodowego z kolekcją obrazów Edwarda Muncha, Muzeum Kon-Tiki, Fram Museum , norweski Muzeum Morskie i Muzeum Ibsena.

Z nowszych atrakcji należą Opera House. Jest w Bjørvika – i został konsekrowany w 2008 roku.

Oslo Airport – Gardermoen Norwegia jest największym lotniskiem i jest ok. 50 km na północ od centrum miasta.

Wynajem samochodów jest dostępny w kilku miejscach w Oslo, w tym lotniska Gardermoen w Oslo , Asker dworca, centrum miasta i zwiększa Road.Gwarantujemy niskie ceny wynajmu samochodów w Oslo. Spróbuj z wyszukiwarki powyżej aby zobaczyć ceny i dostępność za wynajem samochodów.

polski