Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Fredrikstad

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fredrikstad – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fredrikstad – Podręcznik

Wynajem Samochodów Fredrikstad
Wynajem Aut Fredrikstad

Fredrikstad znajduje się w powiecie Østfold, gdzie najdłuższa rzeka Norwegii – Glomma – biegnie do fiordu. Miasto ma 72.760 mieszkańców (2009), w ostatnich latach wzrosła prawie w całości z sąsiednim mieście Sarpsborg. Fredrikstad został założony w 1567 i był długo ważnym miastem garnizonowym.

Fredrikstad jest największą atrakcją jest oryginalna centrum miasta – Stare Miasto – od strony wschodniej z Glomma, znany jako najlepiej zachowany w Europie Północnej, ufortyfikowanego miasta. mury twierdzy z fosy (trójramienne) i porty nasypu z 1600 są nienaruszone – a miasto posiada również wiele pięknych budynków z 1700 roku i okolic murawy króla. Wśród nich jest „stary niewoli” (1731), Pałac Artylerii (1733), Hall (1784) i East Fredrikstad Kościoła (1779). Istnieje wiele innych dobrych restauracji na Starym Mieście.

Na zachodniej stronie Glomma, centrum nowoczesnych Fredrikstad – gdzie większość sklepów, a tu także znaleźć Fredrikstad Katedra (1882). Także za Isegran wyspy jako część miasta Fredrikstad. Leży tam Glomma dzieli się na wschodniej i zachodniej wyścigu – i tuż Isegran jest większy Kråkerøy, który także należy do gminy Fredrikstad. Oto rozliczenia dokonał kilku odkryć z epoki kamienia.

Wśród zabytków w Fredrikstad musi inaczej Kongsten szybko (na obrzeżach Starego Miasta) i szybko Isegran (na wyspie Isegran) wymienione – zarówno część Fredrikstad twierdzy. A kościół Glemmen, na północ od centrum miasta, gminy jest najstarszy kościół (wybudowany ok. 1182).

Najbliższe lotnisko znajduje się lotnisko Moss – Rygge, które jest 29 km na północ od Fredrikstad.