Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sarpsborg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sarpsborg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sarpsborg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sarpsborg
Wynajem Aut Sarpsborg

Gmina Sarpsborg w powiecie Østfold leży w całości na południe od Norwegii i ma około 52.200 mieszkańców (2009).Gmina ma linię brzegową na fiord i rzeka Glomma przebiega obok miasta. Blisko centrum Sarpsborg spada gwałtownie w Sarpsfossen – która ma największy przepływ wszystkich wodospadów w Europie ..

Sarpsborg została założona w 1016 przez króla Olafa Świętego, a więc jest jednym z najstarszych miast.

Miasto ma wiele historycznych atrakcji turystycznych – w tym Sarpsborg Kościół z 1845 r., Hafslund Manor w 1761 roku (z parku, który zawiera ponad 3000 lat rzeźby w kamieniu) i Borgarsyssel Museum (znajduje się w Sarpsfossen) – kulturalne Wystawa muzeum artefaktów z epoki kamienia do niniejszego dzień.Strona ma również kilka starych budynków.

Ponadto, Sarpsborg dobre centrum handlowe z butików i domów towarowych, i to latem piękne plaże w okolicy. Activity Center „Super Country”, położony w Quality Hotel & Resort jest atrakcją dla całej rodziny – z parku wodnego, kryte lodowisko, siłownia itp.

Miasto rocznego festiwalu kultury – Olavsdagene – odbyły się w sierpniu i przyciąga wielu turystów do miasta. Festiwal oferuje koncerty, Viking, wystaw i zabytkowym teatrze „miecz”.

Najbliższe lotnisko znajduje się lotnisko Moss – Rygge, które znajduje się 25 km na północny zachód od Sarpsborg.