Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Moss

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Moss – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Moss – Podręcznik

Moss
Wynajem Aut Moss

Moss znajduje się w południowo-wschodniej części na Wschodzie, szczególnie w Outer Oslofjord w Østfold County – ok. 60 km na południe od stolicy Oslo. Miasto liczy około 30.000 mieszkańców (2010), i jest chyba najbardziej znany port, połączenie promowe z Horten (prom Basto).

Moss jest znany przemysłowych i handlowych miasta i ważnym skrzyżowaniem. Ponadto, miasto jest znane z wielu galerii sztuki.

Niektóre z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych podjętych działań są: kościół Moss z 1861 roku, Mech miejskich i przemysłowych – i Konventionsgården (co jest Moss Iron obejmuje zarówno odpowiedzialność stary budynek główny z 1750, w 1814 było to miejsce, w porozumieniu z unią personalną ze Szwecją został podpisany).

Kolejną atrakcją turystyczną jest Jeløya, który należy do gminy Moss i jest jednym z największych wysp w Zewnętrznych Oslofjord. Na Jeløya Galeria F15, który jest galeria sztuki z naciskiem na norweskiej i międzynarodowej sztuki współczesnej.

Także Moss Art Gallery w centrum miasta warte odwiedzenia. Strona zawiera zarówno stałą kolekcję malarstwa i zmieniające się wystawy sztuki współczesnej.

Ponadto Moss licznych plaż. Dwa z nich znajduje się w centrum. Istnieją także tereny zielone, szlaki turystyczne, możliwości wynajem rowerów i łodzi, a pole golfowe w okolicy.

Moss Airport – Rygge znajduje się 10,4 km na południowy wschód od centrum miasta.