Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Horten

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Horten – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Horten – Podręcznik

Horten
Wynajem Aut Horten

Horten znajduje się w południowo-wschodniej Norwegii, Oslofjord w Vestfold powiatu i liczy około 18.200 mieszkańców (2009).

W nadmorskim miasteczku Horten jest być może najlepiej znany z portu z bilfergeforbindelsen Horten – Moss, gdzie podróż trwa tylko 30 minut.Połączenie promowe między obydwoma miastami istnieją od 1582 roku.

Jednym z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Horten jest Borre Kościoła od 1100S – z „Borre (Borre Park) z największej kolekcji królewskich grobowców od roku 600 do 900 Jest to również ziemi, która jest historycznym centrum z naciskiem na Wikingów.

W idyllicznej Karljohansvern kilka miejsc, w tym Muzeum Morskiego, Muzeum Preus (co jest muzeum fotografii) i lokalne centrum historii.

10 km od centrum Åsgårdstrand Horten, gdzie słynny malarz Edvard Munch (1863-1944) spędził większość swego czasu. W domu był zachowany i jest teraz otwarty dla publiczności.

W przeciwnym razie, Horten oferują dobre pływanie w lecie z pięknych piaszczystych plaż, ładne centrum sklepów i klubów nocnych.

Najbliższe lotnisko jest Sandefjord – Torp, który znajduje się 38 km na południe od Horten.Ponadto, Moss Airport –   Rygge jest opcja, która znajduje się 28 km na wschód od Horten (poprzez połączenie promowe Horten- Moss ).