Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sandefjord Torp Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sandefjord Torp Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sandefjord Torp Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sandefjord Torp Lotnisko
Wynajem Aut Sandefjord Torp Lotnisko

Sandefjord Torp Airport (TRF) znajduje się 7.5 km na północny wschód od Oslo i około 110 km na południowy zachód od Oslo. Są to autobusy między lotniskiem zarówno Sztokholmu i Oslo, i nie ma stacji kolejowej, zaledwie kilka kilometrów od lotniska, który jest połączony z autobusem.Wypożyczalnie samochodów reprezentowane są Avis, Hertz, Budget, Europcar i Natinal.

W 2008 roku odwiedziło 1.572.942 osób Sandefjord Torp Airport.Od Sztokholmu, w podróż do około 25 różnych miejsc w Europie i 5 krajowych. Lotnisko jest wykorzystywane przede wszystkim do tanich linii lotniczych, a Ryanair jest firmą, która leci do większości miejsc od lotniska.

Sandefjord Torp Airport ma cztery różne barów, kawiarni i barów, bezcłowy i księgarni. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy Internet, sala konferencyjna i ATM.Najbliższy hotel jest około 3 km od lotniska.