Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sandefjord

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sandefjord – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sandefjord – Podręcznik

Sandefjord
Wynajem Aut Sandefjord

W mieście Sandefjord (40.600 mieszkańców w 2008 r.) znajduje się w powiecie Vestfold w południowej Norwegii – Oslo Fjord. Miasto prawa miejskie nabył w 1845 roku, a głównym źródłem utrzymania miasta w czasie, wysyłka i wielorybów. Dzisiaj, Oslo jest jeszcze port morski, ale wielorybów otrzymuje z przemysłem i biznesem. Z miejskiego portu jest połączenie promowe z Strömstad w Szwecji.

Sztokholm jest być może najlepiej znany jako pokaz latem, między półwyspami Wielka Islandia i West Islandia są 146 km wybrzeża z pięknymi plażami, domki kempingowe i obszarów.

Miasto jest bogate w pamięci epoki Wikingów i epoki brązu. Główną atrakcją turystyczną jest Park Gokstadhaugen zabytków – w przypadku gdy statek Gokstad został wydobyty w 1880 roku (i jest obecnie na wystawie w Viking Ship Museum w Oslo ).

Inne atrakcje w Oslo to kaplica Camping otwarty w 2004 roku (a być może tylko pływające Europy kościoła), Bjerg Street (jeden z najstarszych dzielnic mieszkaniowych – z białym malowane bajecznej drewnianym domu z początku 1800), park wodny – z rzeźbą „Posejdon”, Whaling Museum i Wielorybniczej Monument od 1950 (które są wymienione na wybrzeżu).

Sandefjord – Torp znajduje się 10,4 km na północ od centrum.