Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Newcastle

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Newcastle – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Newcastle – Podręcznik

Wynajem Samochodów Newcastle
Wynajem Aut Newcastle

Newcastle znajduje się w prowincji KwaZulu-Natal przez rzekę Ncandu rzeki we wschodniej części Republiki Południowej Afryki. Miasto ma 413.000 mieszkańców (2010), i miał gwałtowny przyrost ludności w ciągu ostatnich 20 lat.

W centrum Newcastle są sklepy i centra handlowe, restauracje, puby, kluby nocne i kasyna. Istnieje również wiele możliwości rekreacji na wolnym powietrzu, z szlaki turystyczne, które przebiegają przez piękne krajobrazy lasów, wodospadów, strumieni i rzek. Newcastle ma również wiele obiektów sportowych, w których zarówno krajowych i międzynarodowych zawodów sportowych mają miejsce.

Najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Newcastle to Muzeum Cornegie Art Gallery – ze zmianą wystawy współczesnego malarstwa sztuki, rzeźb i obiektów ceramiki, Hindu Temple z 1903 roku – z jego wielka kopuła okrągłe, City Hall z 1899 Fort Amiel – muzeum wojskowe położone na wzgórzu, i opowiada historię – zwłaszcza z dwóch Boer Wars.Muzeum posiada wspaniałe widoki na góry Drakensberg i miasto.

Najbliższe lotnisko jest OR Tambo International Airport, położony w pobliżu miasta Johannesburg. Lotnisko znajduje się 316 km na północny zachód od Newcastle.