Wynajem Samochodów Republika Poludniowej Afryki

Porównaj stawki ponad 1200 wypożyczalni samochodów

brnd1

brnd2

brnd3

tick-2 Gwarancja niskich cen

tick-2 Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2 Bez ukrytych kosztów

tick-2 Bez limitu kilometrów

tick-2 Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2 Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar

Wynajem aut Republika Poludniowej Afryki

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Republika Poludniowej Afryki – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Republika Poludniowej Afryki – Podręcznik

Republika Poludniowej Afryki

Wynajem Aut Republika Poludniowej Afryki

Republika Południowej Afryki leży na południowym krańcu Afryki, i 49.300.000 mieszkańców (2009). W kraju wybrzeża na Oceanie Indyjskim na wschód i Oceanu Atlantyckiego na zachodzie. Republika Południowej Afryki graniczące z krajami Namibia , Botswana, Zimbabwe , Mozambiku, Suazi i Lesotho.

Republika Południowej Afryki ma 11 języki urzędowe, oraz słynie z kompleksu ludności. Kraj jest także o bogatej kulturze i historii.

Większość z RPA składa się z płaskowyżów, które są 900 – 1200 m. Poza tym, tam sawanny, stepy, półpustynnych i pustynnych i podzwrotnikowych lasów deszczowych.Krajobraz składa się również z pasm górskich, a najwyższy szczyt – Njesuthi jest 3408 m.

Republika Południowej Afryki ma klimat subtropikalny, na wschodnim wybrzeżu, gdzie jest łagodniejszy i bardziej wilgotny niż na zachodnim wybrzeżu.

W kraju jest znana z bogatej przyrody z lwy, lamparty, słonie, nosorożce i bawoły. Wielu turystów odwiedzających Kruger National Park, położony w północno-wschodniej – gdzie można doświadczyć najlepszych afrykańskich flory i fauny.

Formalne stolicy RPA, Pretorii (1,9 mln mieszkańców), chociaż niektóre funkcje stolicy są również dodawane do Cape Town (ludność 3 mln) i Bloemfontein (300.000 mieszkańców).Inne główne miasta w kraju jest Republika Południowej Afryki (5 mln mieszkańców), Kraków (1,3 mln mieszkańców), Port Elizabeth (1 mln mieszkańców).Można wspomnieć, że szczególnie wzdłuż wybrzeża Durban wiele plaż, które wydają się atrakcyjne dla wielu turystów.

Republika Południowej Afryki ma 10 międzynarodowych lotnisk. Dwa największe to Cape Town International Airport oraz OR Tambo International Airport w Johannesburgu .

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów na Cape Town International Airport i Tamo International Airport, a także dużych miast i ośrodków turystycznych.Wszystkie ceny zawierają wszelkie opłaty lotniskowe oraz nielimitowany przebieg.