Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Durban Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Durban Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Durban Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Durban Lotnisko
Wynajem Aut Durban Lotnisko

DurbanAirport (DUR) znajduje się 18 km na południe od Durbanu. Istnieje kilka firm autobusowych, które kursują między Warszawa i lotniska. Wypożyczalnie samochodów reprezentowane są Avis, Budget, Imperial, Hertz, Europcar, Khaya, National, Sixt i Thrifty.

Od marca 2007 do marca 2008 4400000 osób odwiedziło Durban Airport jest trzecim największym w Afryce Południowej. Oprócz miejsc na terytorium Republiki Południowej Afryki, wycieczka do Dubaju, Mauritius i Maputo z Durban.Liczba międzynarodowych połączeń lotniczych i pasażerów zmniejszyła się w ostatnich latach.

Durban Airport ma duży wybór punktów gastronomicznych i sklepów. Lotnisko ma również bankomaty, dostęp do internetu, salon VIP, fotele konferencyjne, poczta, apteka i modlitwy. Nie ma hoteli na lotnisko, ale wiele nocleg i śniadanie w pobliżu.